הובלות במרכז

מחפשים הובלה במרכז? הגעתם למקום הנכון!

הצוות שלנו מספק שירותי הובלה לכל אזור המרכז!
השאירו פרטים והצוות שלנו יחזור אליכם בהקדם!

הובלה במרכז - במהירות ואחריות

הובלה עשויה לסמן תקופה חדשה או להגיע כחלק ממקרה לא נעים בו נאלצתם לעזוב את הדירה, המשרד או כל מקום אחר בשל סיום חוזה, הצורך לעבור למקום אחר או מכל סיבה אחרת. כדי לעבור בהצלחה למקום החדש תצטרכו ככל הנראה להזמין חברות הובלות במרכז (אם אתם גרים או עוברים לעזור זה כמובן) כאשר השירות, המחיר ואפילו לחיצת היד בסיום התהליך עשויים להשתנות בין מוביל אחד לאחר. אז איך בוחרים חברת הובלות במרכז? אילו סוגי הובלות קיימות? ולמה אנו צריכים לצפות? השקענו במדריך נהדר בנושא.

אילו סוגי הובלות נפוצות במרכז?

הובלות בתל אביב, חולון, רמת גן או כל עיר אחרת במרכז תהיה למעשה הובלה של פריטים שונים ממקום אחד למקום אחר. שירותי הובלות באזור זה נפוצים גם עבור מעבר דירה, גם עבור בתי עסק שונים ואפילו סטודנטים העוברים בין דירות קטנות ברחבי העיר. שירותים אלה כוללים לרוב מוביל אחד או יותר (בהתאם לסוג ההובלה, הכמות והמשקל של הפריטים) והובלה של הפריטים מנקודה א' לנקודה ב'. ישנן הובלות קטנות של פריטים בודדים, הובלות משרדים וכמובן הובלת דירות רגילה שכאן גודל ההובלה משתנה בהתאם לכמות הציוד ומתומחרת בדרך כלל לפי כמות החדרים בבית.

הובלת דירה במרכז
דואגים לציוד שלכם, על באמת!
אחריות מלאה על כל הובלה!
רוצים שנציג יחזור אליכם?
הובלות במרכז
הובלות במרכז

מדוע חשוב לשכור חברת הובלות במרכז ולא מאזור אחר בארץ?

זה לא משנה אם מדובר בחברת הובלות בראשון לציון, בתל אביב, בירושלים או בעיר אחרת באזור המרכז – כל עוד מדובר בחברה הפועלת בעיקר באזור המרכז וזה המקום ממנו אתם או אליו אתם עוברים – כדאי יהיה להשכיר חברה מאזור זה. יש לכך כמה סיבות עיקריות: ראשית המובילים עובדים במרכז מדי יום, מכירים היטב את הכבישים, הדרכים השונות, מאיפה בטוח להוביל את הציוד ומאיפה הכי מהר להגיע, מהן השעות שאין בהם פקקים וכו'. בנוסף, חברת הובלות המגיעה מקרוב יותר תגבה פחות מחברה המגיעה מאזור מרוחק יותר שכן זמן העבודה שלה יהיה ארוך יותר וכך גם עלויות הדלק יעלו בהתאם לזמני הנסיעות והמרחק. 

הובלות קטנות או גדולות?

אזור המרכז הוא האזור הרווי ביותר באוכלוסייה, בתי מגורים ובתי עסק בישראל. על כן שירותי הובלות נפוצים יותר באזור זה. ישנם סוגים שונים של הובלות ושירותים אלה נדרשים לצרכים שונים וללקוחות שונים. לעתים יהיה מדובר בהובלות של פריטים בודדים ולעתים יהיה מדובר בהובלות גדולות במיוחד. כך למשל סטודנטים, רווקים או אפילו זוגות צעירים עדיין ללא רכוש רב ולרוב יגורו בדירה קטנה שכן מחירי השכירות של הדירות במרכז גם כך מרקיעות שחקים. משום כך הובלות קטנות יהיו חשובות מאוד עבורם, הן מבחינת מהירות ובטיחות ההובלה והן מבחינת מחיר אטרקטיבי. כאשר מדובר בהובלות גדלות של דירות, משרדים או בתי עסק שונים הדגש יהיה בעיקר על בטיחות הציוד במעבר, ביטוח תכולה, כמות גדולה יותר של מובילים, הובלה מהירה ככל האפשר באופן יחסי לכמות הציוד והתכולה שצריך להעביר ועוד.

איזה סוג הובלה אתם צריכים? אפיינו מולנו את ההובלה שאתם צריכים וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד. נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

קריטריונים חשובים לבדיקה בהזמנת חברת הובלות במרכז:

  • אמינות – הדבר הראשון החשוב ביותר הוא שהמוצרים שלכם יצאו מהבית בשלום ויגיעו למקום החדש בשלום. לצורך כך חשוב לבחור חברת הובלות אמינה ומקצועית שתלווה אתכם לאורך כל הדרך בצורה שקופה וברורה, עם עבודה טובה ומסודרת. כדאי לצורך כך לבדוק את אתר החברה, להיפגש עם נציג החברה או לשוחח טלפונית ולקבל הרגשה לגבי השירות שאתם צפויים לקבל ועם מי אתם עובדים.
  • מחיר – דבר נוסף שאתם רוצים לברר הוא כמובן המחיר. כפי שאמרנו קודם לכן, המחיר עשוי להשתנות בין חברה אחרת לאחרת ובהתאם למגוון פרמטרים שונים. על כן חשוב לאפיין עם חברת ההובלות בדיוק את סוג ההובלה שאתם צריכים כדי לקבל הצעת מחיר המתאימה לצרכים שלכם. שימו לב כי על אף שקורץ יותר לקחת את המחיר הזול ביותר בהשוואת המחירים, יש לקחת בחשבון שלעתים זול עולה ביוקר ולכן בדקו היטב פרמטרים נוספים.
  • זמן ההובלה – אם מדובר על חברת הובלות מתל אביב שצריכה להוביל אתכם מתל אביב לעיר אחרת במרכז ולהיפך אז זמן ההובלה יהיה קצר יחסית. אם אתם מזמינים את חברת ההובלות מחיפה למשל זמן ההובלה עשוי לקחת יותר זמן, לגרום ללחץ מיותר ביום ההובלה ולייקר את הצעת המחיר.
  • שירותים נוספים – אילו שירותים נוספים מציעה החברה ובאילו מחירים? שירותי פירוק והרכבה, שירותי אריזה, שירותי אחסון, הובלה עם מנוף ושירותים נוספים עשויים להידרש לכם.
הובלת דירה במרכז
הובלת דירה במרכז

אך השירות שלנו עובד?

ממלאים פרטים באתר!
זה ממש פשוט! ברחבי האתר יש אזור השארת פרטים (וגם ממש כאן למטה) כל מה שצריך לעשות הוא למלא את הפרטים שלכם ונציג שלנו יחזור אליכם, יקח את כל הפרטים אודות ההובלה ויתן לכם מענה לשאלות.
מתאמים הובלה עם נציג
בשלב הזה הנציגים שלנו בודקים את התאריכים הפנויים, בודקים לכם את זמני המשלוח ואת זמינות השליחים, ומתאמים עבורכם יום ושעה להובלה. מרגע קביעת ההובלה נצמיד לכם איש קשר מטעמנו שילווה אתכם לאורך כל הדרך. כך שתמיד תוכלו להישאר מעודכנים, לעדכן בשינויים ולשנות דברים ברגע האחרון.
יום ההובלה הגיע
יום ההובלה הגיע, בבוקר ההובלה איש הקשר שלנו יעדכן אתכם בשעת הגעת מדויקת, הצוות המסור שלנו יגיע אליכם ויחל בעבודה. בשלב הזה המובילים המקצועיים שלנו יגיעו אליכם, יכינו את הארגזים, הרהיטים ושאר הציוד לשינוע, ויחלו להעמיס בתשומת לב ובזהירות את הציוד החשוב שלכם. איש הקשר שלכם יהיה נוכח במעמד ההובלה.
פירוק ההובלה ביעד
אנחנו ממש קרובים לסיום התהליך בביתכם החדש. המובילים שלנו העמיסו את כל הציוד מהדירה הישנה שלכם וכעת הגיעו ליעדכם החדש. הם יחלו בעבודות פירוק תכולת ההובלה תן דגש על שמירה של החפצים והריהוט שלכם. ברגע שהמובילים יסיימו לפרק את כל החפצים, אתם ואיש הקשר תעברו על הריהוט, הציוד והארגזים כדי לוודא שכל החפצים שלכם הגיעו בשלום ליעדם הסופי.

שירותי הובלות פופולריים במרכז:

תיאור השירות:

הובלה של פריט בודד

תושבים רבים באזור המרכז זקוקים לשירותי הובלה של פריט בודד. שירותים אלה חיוניים לכל אדם הרוצה להעביר פריט בודד ממקום אחד לאחר. לדוגמה: אדם שקנה מאדם אחר או מהחנות ארון, מקרר, מכונת כביסה או כל רהיט או מכשיר חשמלי גדול שהוא אינו יכול להעביר בעצמו או ברכבו הפרטי.

הובלות סטודנטים

בתל אביב פועלות מכללות פרטיות לצד 2 אוניברסיטאות מובילות: תל אביב ובר אילן. סטודנטים רבים המגיעים מחוץ לעיר או מפאתי העיר רוצים להעתיק את מקום מגוריהם קרוב למוסד האקדמי על מנת להקל על עצמם בשנות הלימודים. אלה זקוקים לשירותי הובלות, שלרוב יהיו הובלות קטנות של פריטים בודדים, מעט ריהוט ומכשירי חשמל וכמה קרטונים עם ציוד פרטי. 

הובלת דירות קטנות

תל אביב ידועה בדירות הקטנות הרבות שבה, שכן העלויות של דירות בתל אביב יקרות פי כמה מאלה שבאזורים אחרים בארץ, על כן משפחות רבות, זוגות וכמובן רווקים מסתפקים בדירות קטנות ובתכולה מצומצמת יחסית בהתאם. אלה יזדקקו לשירותי הובלות מקצועיים כמו כן שירותי הובלת דירה – רק של כמות פחותה של סחורה מאשר בדירות גדולות.

הובלת דירות גדולות

לצד אלה הזקוקים לשירותי הובלות קטנות ישנם גם הזקוקים להובלה של דירות גדולות. העבודה כאן מורכבת יותר בדרך כלל לא רק בשל כמות הפריטים שצריך להוביל אלא גודל וכמות הריהוט, לעתים יהיה צורך בשירותי פירוק והרכבה ועוד.

הובלה עם מנוף

תל אביב ידועה בבניינים הגבוהים שלה. לא תמיד ניתן להעביר מיטה, ארון או ריהוט גדול או כבד אחר דרך המדרגות או המעלית ולכן יהיה צורך בשירותי הובלה עם מנוף.שאלות ותשובות על הובלות במרכז

התשובה היא לא. המצב האידיאלי הוא שלכל חברת הובלות יהיה ביטוח תכולה. איננו מדברים על הביטוח הרגיל על המשאית או האדם בתוכה, אלא על התכולה של המשאית, שאמורה להיות הרהיטים והציוד שלכם. כאשר אתם עושים הובלה גדולה, הובלה של דירה או הובלה של פרטים יקרי ערך בקשו מחברת ההובלות להציג לכם פוליסה הנקראת "רכוש במעבר".

מחיר ההובלה משתנה בהתאם לחברת ההובלות, כמות הפריטים המובילים, גודל הדירה, היעד אליו עוברים ופרמטרים רבים אחרים. מחיר הובלת דירה עשוי להגיע לפחות לכמה אלפי שקלים בעוד שפריטים בודדים עשויים לעלות כמה מאות שקלים בהובלה.

במקרה כזה ככל הנראה ייעשה שימוש במנוף בתוספת תשלום.

חברות הובלות רבות מספקות שירותים משלימים כמו שירותי פירוק והרכבה, שירותי הובלה עם מנוף, שירותי אחסון, שירותי אריזה ועוד.

האזינו לתוכן
5/5 - (30 votes)

עוד רגע והובלה שלך מגיעה!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!