הובלות בירושלים

שירותי הובלות בירושלים הינם שירותים נפוצים מאוד. אלה מסופקים בדרך כלל על ידי חברת הובלות הפועלת בעיר ובערי המרכז. הובלות אלו יכולות להיות הובלות של דירות, משרדים, פריטים בודדים ועוד. כאשר אנו זקוקים לשירותים אלה חשוב לעבוד עם חברת הובלות מקצועית ומנוסה, שגם תיתן לנו מחיר הגיוני אך גם תוביל את הרכוש שלנו בצורה בטוחה ומהירה. לחלק מחברות ההובלה יש גם שירותים משלימים נוספים שייתכן ותצטרכו. אז איזו חברת הובלות כדאי להזמין? אילו סוגי הובלות נפוצים בירושלים? על כך ועוד כאן למלטה.

הובלות בירושלים

שירותי הובלות נפוצים:

שירותי הובלות עשויים להשתנות בין לקוח אחד לאחר, בהתאם לצרכים שלו, ליעד ההובלה, לגודל המשאית שהוא צריך ועוד. אלה בדרך כלל משתנים בהתאם לכמות הציוד שיש להעביר. שירותי הובלות שונים עשויים להיות מסופקים על ידי חברת הובלות בירושלים רק חשוב להבין כי לא כל חברה מספקת את כל שירותי ההובלות ולכן חשוב לבדוק עם החברה את הנושא ולאפיין היטב את צרכי ההובלה שלכם. להלן כמה שירותי הובלות נפוצים:

  • הובלת דירות – השירות הפופולרי ביותר הוא כמובן שירותי הובלת דירה. בשירות זה מובילים ציוד, ריהוט, מכשירים חשמליים ולעתים גם פריטים גדולים כמו מקררים, ספות, ארונות בגדים, מיטות ועוד. לרוב נדרש צוות של מובילים ולעתים גם שירותי הובלה ואריזה בה המובילים מסייעים באריזת המוצרים לפני העלאתם למשאית.
  • הובלות משרדים – הובלות המיועדות לבעלי משרדים המעוניינים לעבור למשרד קטן או גדול יותר. כמו גם עסקים העוברים למשרד באותו סדר גודל אולם מסיימים חוזה והחליטו לעבור לכתובת חדשה. גם כאן יהיה ריכוז, מכשור חשמלי וציוד נוסף. 
  • הובלות סטודנטים – האוניברסיטה העברית בירושלים מלאה בסטודנטים נהדרים שרבים מהם מתגוררים בעיר בדירות סטודנט קטנות כדי שיוכלו להיות קרובים יחסית לאוניברסיטה, לחסוך זמן יקר בנסיעות ולנצל היטב את הזמן ללימודים ולעתים גם לעבודה לאחר שעות הלימודים.
  • הובלות מהיום להיום או מהיום למחר – לעתים רבות יש הצורך בשירותי הובלות מהירים ואפילו מיידיים. אלה לא תקפים רק בהובלות לעסקים אלא גם במגזר הפרטי. לרוב יהיה מדובר בחברת הובלות שהבריזה לכם בעת מעבר דירה או כאשר יש הצורך להעביר פריט בודד ולצורך כך לא הזמנתם חברת הובלות מראש.
  • הובלות עם מנוף – הובלה עם מנוף נפוצה מאוד בכל רחבי הארץ וכך גם בירושלים. כאשר יש צורך להעביר רהיט או פריט כבד ואין אפשרות להעבירו במעלית או שמדובר בקומה גבוהה ולא ניתן להעלותו במדרגות או דורש מאמץ רב מדי – שוכרים שירותי הובלה עם מנוף, המגיע ומעלה את הפריט הכבד באמצעות המנוף ומעלים אותו דרך הסלון בדרך כלל.

שירותים משלימים של חברות הובלות שכדאי להכיר:

לא לכל חברת הובלות יש שירותים מיוחדים ומשלימים אותם הם מציעים ללקוחות אולם לחלק מן החברות יש כאלה ולכן אם יש לכם צורך בהם, כדאי לבדוק זאת מול חברת ההובלות. בין השירותים המשלימים ניתן למשל שירותי אריזה, שירותי פירוק והרכבה, שירותי אחסון ציוד וריהוט, מכירת קרטונים וחומרי אריזה ועוד. כל אלו ועוד הינם שירותים הנדרשים ללקוחות בדרך כלל במסגרת הובלה, אולם לרוב מנסים לבצע אותם בעצמם על מנת לחסוך בעלויות. למי שאין זמן, כוח או סבלנות להתחיל להתעסק עם פעולות אלו בעצמו יכול להזמין את שירות ההובלות המשלים.

הובלות דירה בירושלים

מה הכי חשוב לנו בהובלה?

כאשר אנו באים לבחון חברת הובלות במרכז ובירושלים בפרט מה שחשוב לנו זה שהחברה תבצע את ההובלה בצורה בטוחה ומהירה. כלומר שהציוד שלנו יגיע בצורה בטוחה ליעדו וכמובן שהחברה תעמוד ביעדי ההובלה הנדרשים. כלומר אם יש יום מסוים שאתם צריכים לפנות את הדירה ולהעביר את הציוד לדירה החדשה, התקשרתם מספיק זמן מראש וקבעתם עם חברת ההובלות על התאריך והשעה – אתם רוצים להאמין שהחברה תקיים את ההסכם ואכן תגיע.

קריטריונים לבחירת חברת הובלות בירושלים:

  • ניסיון – כמו בכל תחום הניסיון הוא קריטי והוא משפיע על האופן שבו יובילו את הדברים שלכם ועל כך שהם יגיעו בשלום. כמו כן ניסיון והכרות עם הדרכים והכבישים בירושלים תסייע למובילים להגיע מהר יותר ליעד.
  • המלצות – תמיד כדאי לבדוק המלצות וחוות דעת על החברה.
  • גודל המשאית – האם לחברה יש משאית גדולה מספיק לספק את שירותי ההובלות הנדרשים לכם?
  • ביטוח – ודאו כי החברה בעלת ביטוח תכולה. הפוליסה נקראת "ציוד במעבר" והיא מבטחת למעשה את הציוד שהחברה מעבירה, במקרה הזה הציוד שלכם. 

שירותי הובלות בירושלים אתנו ב-ב.א הובלות – לשקט הנפשי שלכם. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

האזינו לתוכן

שאלות ותשובות הובלות בירושלים

הובלות דירות, הובלות של משרדים ובתי עסק, ציוד לחנויות, הובלות עם מנוף, הובלות של פריטים בודדים ועוד.

החברה מקומית ומכירה היטב את הכבישים והדרכים בעיר. לכן תוכל להעביר את הציוד שלכם במהירות ובבטחה כדי שגם לכם יהיה ראש שקט. יתרה מכך בחירה בחברה מקומית תחסוך לכם עלויות של דלק וזמן עבודה יקר של חברה המגיעה מאזור מרוחק יותר.

עלות הובלה בירושלים עשויה להשתנות בין חברת הובלות אחת לאחרת ובהתאם לסוג ההובלה ומשתנים נוספים. הובלת דירת לופט קטנה עשויה לעלות בין 500 ל-1200 שח. הובלת דירה רגילה עשויה לנוע בין 1000 ל-4500 שח תלוי בגודל הדירה, בתכולה למעבר וכו'. הובלה של פריט בודד עשויה לעלות כמה מאות שקלים תלוי בסוג הפריט, במרחק וכו'.

5/5 - (20 votes)