הובלות בפתח תקווה 

בכל ימות השנה אפשר לראות משאיות של הובלות בפתח תקווה מעבירות דירות, משרדים, עסקים וחנויות ממקום למקום וההובלות האלה מתבצעות על ידי אנשי מקצוע שמתייחסים למקצועם ברצינות הראויה. הובלות היום אינן נעשות על ידי אנשים שבאו לעבוד בכך רק כדי למצוא תעסוקה זמנית משום שכל התחום התמקצע ונעזר בציוד ובמתקנים מתוחכמים ומורכבים יותר. זה קורה בגלל כמה סיבות שיפורטו להלן והן מבטיחות לכם הלקוחות את ההובלות הטובות והמקצועיות ביותר שאפשר לקבל הודות לכך. זה לא מקרי שיש חברות של הובלות שזוכות לשבחים על המאמצים שלהן להסתגל למאה ה-21 ולהיעזר באמצעים המודרניים הטובים ביותר למען הלקוחות. חברת הובלות ב.א. הובלות היא בהחלט אחת החברות שצועדות עם הזמן ואנחנו שמחים לשרת לקוחות בכל מקום ולכל מטרה, בכל הובלה שצריכים וגם בשליחויות מיוחדות שלא תמיד מוכנים לקחת על עצמם.

הובלות בפתח תקווה

חברה מודרנית עם שירותים מהירים ויעילים 

אנחנו מספקים ללקוחותינו הובלות משרדים בפתח תקווה לפי הסטנדרטים המובילים והמצוינים שנהוגים היום בענף משום שאנחנו לא חוסכים בכל מה שקשור להובלה. אנחנו משתמשים בציוד המתקדם ביותר להורדה והעלאה של ציוד ותכולה כבדה מקומות גבוהים גם אם מדובר ברמפות ובמנופים מיוחדים שיש לשכור, ואנחנו מובילים את הפריטים הרגישים ביותר באריזה ובהובלה חכמה שמבטיחה את הגעתם ליעד בשלום ולאל נזקים. את הדירות שאנחנו מובילים אנחנו אורזים ביעילות ומפנים במהירות על מנת לא לעכב אף אחד וכדי שתוכלו להגיע לדירה החדשה שלכם במהירות ולהתחיל את החיים החשים שלכם שם ללא עיכובים ושהיות. הלקוחות שמגיעים אלינו מקבלים הצעת מחיר והערכה מדויקת ויעילה והמחירים שלנו נוחים מאוד וללא ניסיון לנצל עונות בוערות על מנת להקפיץ אותם ללא הצדקה. אחנו מובילים בכל ימות השנה ולכן העבודה הרצופה מבטיחה לנו לקוחות מרוצים בכל מקום שחוזרים שוב ושוב ומבקשים את השירותים הטובים של חברת ב.א. הובלות וממליצים עלינו הלאה.

הובלות קיץ וחורף

הובלות בפתח תקווה בקיץ שייכות בעיקר למשפחות ולאנשים שתלויים בעונת הלימודים, ולכן רוב הקיץ אנחנו טרודים בהעברת דירות של משפחות בעיקר, של סטודנטים ואנשים שעובדים במוסדות חינוך. בדרך כלל זוהי עונת עומס והביקוש גדול, לכן אנחנו תמיד ממליצים ללקוחות שלנו להמתין לסתיו או להקדים מעט את ההובלה כדי שיוכלו ליהנות מהובלה נינוחה, למרות שכאשר אנחנו עובדים אנחנו תמיד עושים את זה באדיבות וביעילות לא משנה כמה הובלות ציוד כבד יש לנו באותו יום. אין ספק, עם זאת, שבעונות הבוערות פחות כמו החורף והאביב אנחנו מוצאים יותר תאריכים פנויים להובלות. אנחנו מתמחים בכל סוגי ההובלות ושמחים לבצע אותן לכל בעלי הדירות והמשרדים שנזקקים לשירותינו.

על מה מבוססת הצעת מחיר הובלות בכפר סבא?

דירה חדשה היא התחלה חדשה, ואנחנו שמחים לעזור לכולם להתחיל מחדש במקומות אלה ונותנים הצעת מחיר שמבוססת על מרחקים, על הקומה שבה אתם גרים והקומה שאליה אתם עוברים. אם יש מעלית זה עוזר מאוד ואם אין מעלית גם זה משפיע על מחיר ההובלה. אם מדובר ברב קומות יש סיכוי רב שנזדקק למנוף מיוחד לגובה הקומה שלכם על מנת להגיע בקלות ולהוריד בבטחה תכולה כבדה ורגישה. זה נלקח בחשבון בהצעת המחיר ומוצג לכם בשקיפות מלאה. עוד נלקחים בחשבון היקף התכולה שכולל את מספר הרהיטים והארגזים ואם תזדקקו לאריזה נשמח לעזור לכם ולצמצם כמה שיותר את מספר האריזות. הובלות בפתח תקווה לא חייבות להיות יקרות במיוחד וזה תלוי גם באופן האריזה שלכם של התכולה עצמה. 

חברת הובלות בפתח תקווה

אריזה טובה ונוחה

מומלץ לארוז כמה שפחות כדי שתוכלו גם להוזיל את מחיר ההובלה שנשען על מספר הפריטים, אבל גם כדי שלכם תהיה התחלה רעננה ונוחה עם פחות תכולה שאינה דרושה לכם בדירה החדשה. זה יכול להיעשות לפני ההובלה כאשר אורזים את הדירה. הובלות במרכז ובפתח תקווה מתחילות במיון התכולה שלכם כדי להשאיר רק את מה שבאמת חשוב לכם ואתם רוצים להעביר הלאה לדירה הבאה. אם אתם זקוקים לעצות מקצועיות נשמח לעזור וגם לארוז, הכל בהתאם למה שנחוץ לכם. אריזה יעילה כוללת גם דחיסת כמה שיותר פריטים באריזות כדי לצמצם אותם וכדי לייעל את ההובלה ולהפוך אותה למהירה יותר פי כמה. זה נוח יותר גם לארוז ביחד פריטים וחשוב גם לעטוף אותם בעטיפים כמו פצפצים וניילונים מיוחדים על מנת להגן עליהם מפני שריטות וסדקים. כך תוכלו לוודא שכל הרהיטים מגיעים בשלום ליעדם. כדאי גם למחזר אריזות כדי שתוכלו להעביר אותן הלאה למי שצריך, אם זה חשוב לכם.

האזינו לתוכן

שאלות ותשובות הובלות פתח תקווה

הובלות בפתח תקווה של חברת ב.א. מבוטחות משום שאנחנו אנשי מקצוע של חברה אמינה ומסודרת שלא מוותר על ביטוח, למרות שאנחנו יכולים להציע מחיר נוח מאוד לכל מי שזקוק להובלה.

אנחנו אכן מגיעים לכל מקום ומובילים את הדירה שלכם וכל נכס ותכולה לכל אזור בארץ שאליו להגיע בצורה בטוחה. אנחנו עוסקים בהובלות גם בתוך הערים עצמן, כמובן.

הובלות קטנות מצריכות צירוף כמה כתובות יחד ולא כולם יכולים לעשות זאת מבלי להפסיד, ולכן יש כאלה שמוותרים על כך. מכיוון שאנחנו עובדים רצוף ובלי בעיות אנחנו בהחלט יכולים להציע גם הובלות קטנות לכל מקום.

5/5 - (20 votes)
עוד רגע והובלה שלך מגיעה!
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!
עוד בנושא
שמרו על קשר
תוכן העניינים