הובלות בראשון לציון

אחת ההחלטות הקשות ביותר בחיים היא החלטה על מעבר דירה. מלבד העובדה שעוברים לגור במקום חדש ולא מוכר, עם שכנים חדשים ושכונה חדשה שאנחנו לא מכירים, צריכים לדאוג גם ללא מעט דברים שיאפשרו להתחיל חיים רגילים בדירה החדשה. למעשה, הדבר הראשון אליו צריך לדאוג הוא כמובן הובלה של החפצים והרהיטים אל הדירה החדשה, בכדי שיהיה אפשר לגור בדירה. אולם, נושא ההובלות הוא דבר שגורם ללא מעט חששות ופחדים, לא פעם בצדק. במקרים רבים אנחנו שומעים על סיפורים ומקרים בהם חפצים נעלמו במהלך מעבר הדירה, חפצים יקרים שניזוקו בצורה קשה ועוד כל מיני סיפורים שגורמים לפחדים ודאגות. אז מה אפשר לעשות בכדי לוודא שהכול יעבור בצורה חלקה ותקינה?

הובלות בראשון לציון

הפתרון – חברת הובלות אמינה שתתייחס לחפצים שלכם בכבוד

בין אם מדובר על הובלות בראשון לציון או הובלות במרכז באופן כללי, כדאי מאוד שתבחרו דווקא בחברה ששמה לפניה את שלמות החפצים שלכם לפני הכול. אם אתם רוצים לחסוך מעצמכם את עוגמת הנפש הכרוכה באובדן של דברים, כדאי מאוד שזה הדבר הראשון שיהיה אצלכם בסדר העדיפויות כאשר אתם בוחרים חברת הובלות בתל אביב או בכל מקום אחר. אצלנו בחברת ב. א הובלות זה בדיוק הדבר שתקבלו – אנשי מקצוע שיודעים שהחפצים שלכם חשובים לכם, ויעשו את המקסימום בשביל ששום דבר לא יקרה לחפצים שאותם הם מובילים. 

כמה משלמים על שירותי הובלות?

התשלום עבור ההובלה משתנה כמובן על פי כמותם וגודלם של הדברים שאותם אתם רוצים שנוביל. כאשר מדובר על הובלות גדולות כמו תכולת דירה שלמה אותה צריך להעביר, מה שכולל בדרך כלל גם רהיטים גדולים וכבדים במיוחד, המחיר יהיה גבוה יותר מאשר הובלה של פריט אחד, אפילו אם מדובר על פריט גדול. לא רק לכמות הפריטים ישנה השפעה על המחיר הסופי של ההובלה, אלא גם למרחק שאותו צריך להוביל. לדוגמא, הובלות בראשון לציון משכונה לשכונה יעלו זול יותר מאשר הובלות מעיר אחת לעיר אחרת שהנסיעה אליה לוקחת יותר זמן ודלק. 

האם יש ביטוח על הדברים שמובילים?

חשוב מאוד שתדעו שאין חוק המחייב את חברות ההובלה לעשות ביטוח על החפצים והרהיטים שאותם הם מובילים, ולכן אם אתם רוצים לוודא שקיים ביטוח עליהם, תצטרכו לבקש מן חברת ההובלות תעודת ביטוח המוכיחה על ביטוח תכולת המשאית. שימו לב שלא מדובר על ביטוח דומה אך שונה שמבטח את המשאית בזמן הובלת חפצים, אלא ביטוח של התכולה שהיא בעצם הרהיטים והחפצים שלכם. במקרה ואתם מובילים דברים יקרים במיוחד, כדאי לשים לב גם לגבול העליון של הכיסוי במקרה של נזק, כי פיצוי של כמה אלפי שקלים במקרה של נזק של עשרות אלפי שקלים הוא לא באמת משהו שיעזור לכם.

חברת הובלות בראשון לציון

למה כדאי לבחור חברת הובלות אמינה ומקצועית?

מי שמכיר את עולם ההובלות בראשון לציון יודע שישנם לא מעט מקרים בהם חברת ההובלות מגיעה אל בעל הבית עם דרישה לתשלום של כספים מעבר למה שסוכם, בגלל כל מיני טענות ותירוצים על כך שההובלה הייתה מורכבת יותר ממה שדובר. במקרים רבים מדובר על סכום שגבוה בצורה משמעותית ממה שסוכם בהתחלה. לעיתים מדובר על טענות צודקות וההובלה באמת הייתה מורכבת יותר, אך העובדה שהחברה לא עדכנה מבעוד מועד על המקרים בהם היא תגבה תוספת תשלום, מעידה על חוסר מקצועית של אנשי החברה. אצלנו בחברת ב. א הובלות אין מקום למקרים מעין אלה. כל הפרטים והאפשרויות שיכולות לקרות מדוברות ומסוכמות מראש, והמחיר שנקבע בהתחלה הוא זה שיהיה המחיר הסופי. 

איזה סוגים של הובלות מבצעת החברה?

חברתנו מתמחה בסוגים שונים של הובלות בראשון לציון ובהם הובלות גדולות של תכולת דירה או משרדים, וכן הובלות קטנות של רהיטים בודדים ממקום למקום. לא משנה אם אתם פונים אלינו עבור הובלה קטנה או גדולה, תקבלו מאיתנו את השירות הטוב והמקצוע ביותר, ונדאג שתקבלו מענה לכל שאלה או בעיה שתתעורר במהלך ההובלה, לפניה ואחריה. בזכות השירות המקצועי והאישי אנחנו יכולים להתגאות במאות לקוחות מרוצים שממליצים עלינו למשפחה ולחברים שלהם, ויודעים שאם יצטרכו שוב בעתיד שירותי הובלה, יש להם כתובת אחת אליה יפנו – ב. א הובלות. 

האזינו לתוכן

שאלות ותשובות הובלות בראשון לציון

אנחנו מבצעים הובלות אל כל חלקי הארץ, גם אם אתם צריכים הובלות בראשון לציון, וגם אם מדובר על הובלות בחיפה או בכל עיר אחרת בארץ.

כל מה שנכנס במשאית שלנו אנחנו יכולים להוביל אותו ממקום למקום לפי צרכי הלקוח, כאשר בדברים גדולים במיוחד יכול להיות שיהיה צורך בשימוש עם מנוף בשביל להכניס אותו אל הדירה החדשה.

ניתן לפנות אלינו באמצעות האתר, להשאיר פרטים כמו שם וטלפון ומאיפה לאיפה ההובלה, והנציגים שלנו יחזרו אליכם עם כל הפרטים הנדרשים.

במקרים רבים אנשים מעדיפים לעשות את מלאכת האריזה בעצמם, בכדי שידעו לאחר המעבר היכן נמצא כל דבר. אולם, אם אתם תרצו, תוכלו לקבל שירות אריזה של החפצים שלכם, שיבוצע בצורה בטוחה ועדינה. כמו כן, ניתן לקבל שירות של פירוק והרכבה של רהיטים גדולים לפי הצורך, בכדי שתוכלו לסיים עם סיפור הרהיטים מיד בסיום תהליך ההובלה ולא תצטרכו אנשי מקצוע נוספים.

5/5 - (20 votes)
עוד רגע והובלה שלך מגיעה!
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!
עוד בנושא
שמרו על קשר
תוכן העניינים