הובלות תל אביב

מעבר דירה יכול להיות משהו שכרוך בהרבה שמחה למשפחה, ויכול להיות גם משהו שכרוך בהרבה עצב. כך או כך, מדובר על התחלה חדשה במקום חדש, ושינוי משמעותי וגדול מאוד בחיים. ישנו דבר אחד שתמיד ילווה אותנו מהדירה הקודמת, וזה הריהוט והחפצים האישיים. את הרהיטים ושלל הפריטים שצברנו ואנחנו משתמשים בהם בבית הישן, צריכים להעביר אל הבית החדש, ובלעדיהם אי אפשר להתחיל לחיות בו. מאחר ומדובר גם על דברים גדולים וכבדים כמו רהיטים, שאי אפשר לסחוב אותם לבד ובטח לא להכניס אותם לרכב פרטי, צריכים לשכור חברת הובלות בתל אביב, אשר תדאג לסבלות עבור הרהיטים והקרטונים, והובלה שלהם בצורה בטוחה אל הדירה החדשה.

הובלות בתל אביב

כיצד בוחרים חברת הובלות?

אם אתם צריכים לבחור חברת הובלות תל אביב או בכל מקום אחר במרכז, אתם בטח מתקשים להחליט באיזה מן החברות הרבות המציעות שירותי הובלות כדאי לכם לבחור. בכל זאת, לאדם מן השורה כלל חברות ההובלה נראות פחות או יותר אותו הדבר, ואין לו באמת דרך לדעת באיזה מן מחברות כדאי לבחור. אנחנו בחברת ההובלות ב.א הובלות יכולים לספר על היתרונות שלנו, ולאחר מכן תחליטו בעצמכם באיזה חברה אתם רוצים לבחור. אצלנו תוכלו להנות מהובלה בטוחה הדואגת בראש ובראשונה לשלמותם של החפצים שלכם. לא פעם ניתן לשמוע על אנשים שמגלים לאחר ההובלה מכות ושריטות בחפצים היקרים להם מאוד, מה שגורם להם לעוגמת נפש רבה. ולכן, אצלנו בחברת ב.א הובלות שמים דגש על כך ששום חפץ לא יעלם או יינזק במהלך ההובלה, והכול יגיע בשלום אל הדירה החדשה.

סיבות נוספות לבחור דווקא בנו להובלות במרכז

ישנן עוד לא מעט סיבות אשר בגללן כדאי לבחור דווקא בנו על פני חברות אחרות המבצעות הובלות במרכז או הובלות תל אביב. למשל, ישנן חברות אשר ינסו להוציא מכם כסף נוסף על פני מה שסוכם בהתחלה, בטענות שלמרבה הצער נפוצות יחסית כמו שהחפצים לא נכנסים במעלית של הבניין החדש, או שהבאתם דברים יותר ממה שסוכם. אצלנו בחברת ב.א הובלות אין את המשחקים הללו. לפני שמתחילים בעבודה, יושבים על כלל הפרטים והעניינים הקשורים בהובלה בצורה מקיפה, ומסכמים בצורה מדויקת את המחיר הסופי של העבודה, בכדי שלא יהיו הפתעות ותוספות שונות ומשונות כמו שנוהגים לעשות בחברות לא אמינות. אצלנו, אמינות היא שם המשחק, והלקוח יכול להיות רגוע שהמחיר שעליו דובר הוא המחיר שאותו יצטרך לשלם בסוף התהליך.

איזה סוגים של הובלות אנחנו מבצעים בחברת ב.א הובלות?

בין אם מדובר על הובלות קטנות בתל אביב של פריטים בודדים או אפילו פריט בודד כמו ספה או שולחן גדול, נשמח להעמיד לשירותכם שירותי הובלה אמינים ומקצועיים, שידאגו להעביר את החפצים בבטחה ובמהירות. כמובן שלכמות הדברים שצריך להעביר ישנה השפעה על המחיר. למרות שבסופו של דבר גם לתכולת דירה וגם לפריט אחד גדול יש צורך במשאית שתיסע מהדירה הישנה לחדשה, המחיר של העבודה הוא לא רק על הדלק שהמשאית נוסעת, אלא גם עבור עבודת הסבלות שככל שישנם פריטים רבים יותר, כך הופכת לקשה ומורכבת יותר. כמו כן, הובלה של מספר גדול של פריטים לוקחת הרבה יותר זמן, שרובו הולך על הובלה, טעינה ופריקה ויכול להתמשך על פני שעות רבות ואפילו יום שלם. 

חברת הובלות בתל אביב

באיזה עוד מקרים נדרשים שירותי הובלה?

שירותי הובלות הן לא תמיד עבור הובלת דירה. לעיתים קרובות נקראים עובדי החברה לבצע העברות של ציוד וריהוט משרדי למשרדים שעוברים ממקום למקום. דווקא בגלל שלא מדובר על דירה שגרים בה, אלא על מקום עבודה, הקלות שבמעבר ממקום למקום גדולה יותר, ואנחנו יכולים לראות לא מעט משרדים שעוברים ממקום למקום לעיתים קרובות יחסית. בהובלה של ציוד משרדי ישנה חשיבות גדולה מאוד שלא לאבד או להזיק את החפצים, אשר יכולים להיות שווים הרבה מאוד כסף עבור הבעלים של המשרד, ואובדן שלהם יכול לגרום לנזק כספי גדול. אמנם, אצלנו בחברת ב. א הובלות לא עושים הבחנה אם מדובר על הובלה של תכולת משרד או של דירה, ותמיד תמיד מקפידים לבצע את ההובלה בצורה הבטוחה והזהירה ביותר, בכדי ששום דבר לא יאבד או יינזק חלילה. 

האם יש הבדל בין הובלות במרכז להובלות בפריפריה?

כמובן שאין הבדל מהותי בין הובלות בראשון לציון או הובלות תל אביב, לבין הובלות בערי פריפריה מרוחקת. אולם, בדרך כלל לזמן הנסיעה שלוקח להגיע מן הדירה הישנה לדירה החדשה ישנה משמעות כספית, שהרי לא דומה הובלה מרחוב אחד לרחוב מקביל ששם הנסיעה לוקחת דקות בודדות ולא צורכת כמעט דלק, לבין מעבר מדירה מעיר אחת לעיר אחרת או הובלות תל אביב שכל נסיעה לוקחת זמן רב. ולכן, כאשר מדובר על מעבר דירה באזור פקוק או מרוחק שהנסיעה אליו ארוכה ולוקחת זמן רב, הדבר יתבטא במחיר ההובלה – הכול כמובן לפי מה שסוכם מראש עם בעל הבית או המשרד.

האזינו לתוכן

שאלות ותשובות הובלות בתל אביב

ביטוח הובלות הוא מושג שיכול להתפרש לשני אופנים – ביטוח על המשאית בזמן ההובלה, וביטוח על תכולת הדירה שמועברת. אתכם מה שצריך לעניין זה כמובן הביטוח על הרכוש שלכם, ולבקש מחברת ההובלה לראות האם הוא קיים.

הובלה מתבצעת בדרך כלל בשעות היום והערב, ולא בשעות הלילה בכדי לא לעשות רעש לשכנים.

מנוף נדרש במקרה של חפץ שאי אפשר להעלות אותו במדרגות או במעלית בגלל גודלו, או בגלל חשש שיינזק.

ישנם אנשים שיעדיפו דווקא לארוז בעצם בכדי להקל מעליהם את פירוק הקרטונים. אך בהחלט מדובר על שירות שיחסוך לכם לא מעט זמן.

5/5 - (20 votes)