הובלות גדולות

לעתים רבות יידרשו לנו הובלות גדולות במהלך חיינו. אלה נפוצות מאוד גם במגזר הפרטי וגם במגזר העסקי. כך למשל במגזר הפרטי אלו עשויות להיות נפוצות במעבר דירה. דירות של 4-5 חדרים ומעלה, בתי קרקע מרובי קומות וכד'. אלו הם נכסים שיש בהם הרבה ריהוט, ציוד ולעתים גם פריטים יקרי ערך הנדרשים בהובלה. כמעט תמיד אלה יידרשו משאית גדולה לצורך ההובלה ולעתים יותר ממשאית אחת. כמו כן במגזר העסקי הובלות גדולות נפוצות כאשר יש הצורך להוביל משרדים.

החשיבות בבחירת חברת הובלות מקצועית בהובלות גדולות

הובלה גדולה זה אומר משאית יותר גדולה, עבודה קשה ומעייפת יותר עבור המובילים והרבה יותר ציוד, ריהוט ופריטים שונים המועברים. כלומר ערך התכולה הוא גבוה משמעותית מהובלות קטנות והובלות בינוניות. לכן חשוב מאוד לוודא שההובלה מתבצעת בצורה נכונה, מקצועית על ידי צוות מיומן שיודע היטב את העבודה ולא מעגל פינות. הקטנת ראש בעת העמסת המקרר למשל או פירוק מערכת הישיבה בסלון או ארון הבגדים – עשויה לגרום לנזק משמעותי לציוד. כמו כן הניסיון מתבטא גם באופן שבו קושרים ומסדרים את הציוד על המשאית, בניסיון בנהיגה עם משאית גדולה בכבישים בישראל וכו'.

הובלות גדולות

האם להזמין משאית אחת או שתיים? מה יותר משתלם?

הובלות ריהטים גדולות עשויות לדרוש לא פעם הזמנה של יותר ממשאית אחת או לחילופין סיבוב "שני" או יותר של אותה משאית באותו היום או ביום אחר. החשש של אותם אנשים היא שבהזמנה של יותר ממשאית אחת עשויה לייקר משמעותית את מחיר ההובלה אך לרוב זה לא כך. בין כה וכה אתם צריכים לפחות 2 משאיות או יותר כדי להעביר את הציוד. לכן, הזמנה של משאית אותו עם אותו צוות עשויה לעלות לכם בזמן יקר וגם בכסף. לוקח זמן להעמיס את הסחורה מנקודה א', להעבירה ולפרוק אותה בצורה מסודרת בנקודה ב'. על כן ייתכן ויידרש עוד יום עסקים לביצוע ההובלה. לא די בכך שתצטרכו בדרך כלל לשלם יותר הרי שגם תפסידו זמן יקר. אם החוזה שלכם מסתיים ביום בו הזמנתם את ההובלה ייתכן ותצטרכו לדחות ביום נוסף את פינוי הדירה/הנכס ואף לשלם קנס. בהזמנת 2 משאיות גם יגיעו צוות נוסף של מוביל ו2 סבלים כך שהצוות המטפל בכם יגדל מ3 ל6 אנשים וכך למעשה העבודה תתבצע מהר יותר.

הובלת דירות גדולות 24 שעות ביממה:

לעתים רבות צריך יהיה להמשיך את ההובלה הגדולה אל תוך השעות המאוחרת של הערב, להתחיל מאוד מוקדם לפנות בוקר או אפילו לפרוק ולהוביל באמצע הלילה כאשר הכבישים ריקים מרכבים. במקרה כזה תצטרכו לעבוד עם חברת הובלות המספקת שירותי הובלות גם באמצע הלילה. בין אם מדובר בשירותי הובלות ואחסון או הובלה רגילה.

הובלת משרדים וציוד רב:

משרדים עשויים לכלול ציוד רב. לרוב גם משרדים יהיו גדולים מאוד ומתפרסים על פני קומה שלמה או יותר מקומה אחת. במקרה כזה אגב ייתכן ותצטרכו גם שירותי הובלות עם מנוף. על מנת להוביל משרד בצורה מקצועית יש הצורך בצוות מובילים נרחב ומקצועי. בדרך כלל יהיו שולחנות, כיסאות, דלפקים, ארונות אחסון, קרטונים המלאים בציוד, מחשבים ומכשירים שונים ועוד. הציוד של החברה עשוי להכיל גם מידע רגיש ולכן עולה החשיבות להעברה בטוחה של הציוד. בנוסף חשוב לעבוד עם חברות הובלות שיש לה פוליסת ביטוח המגנה על התכולה. חס וחלילה במקרה של תאונה חשוב שלא רק המובילים והמשאית תהיה מבוטחת אלא גם התכולה שכן מדובר בציוד של הלקוח שמבחינתו רוצה שקט נפשי במקרה כזה. 

הובלות גדולות

כמה עולות הובלות גדולות?

עלות של הובלה, גדולה או קטנה, עשוי להשתנות כמובן בהתאם לסוג ההובלה, לחברת ההובלות גדולות, למרחק בין נקודות ההובלה, לכמות הציוד, לכמות המובילים והמשאיות הנדרשת ועוד. הובלה גדולה, באופן טבעי, תעלה יותר מהובלה קטנה או בינונית והיא בדרך כלל תנוע בין 1500 ל-3000 ₪. לרוב ממוצע המחירים יהיה בין 1800 ל-2600 ₪ כאשר זה תלוי במשתנים השונים כמובן. בניין משרדים שלם או משרדים מרובי קומות עשויים לגרור תשלום גבוה יותר מהממוצעים כאן. 

הובלות גדולות עם ב.א הובלות:

אנו בחברת ב.א הובלות נשמח להעניק לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר. עם ציוד מתקדם, משאיות ענק וצוות מקצועי זמין עבורכם לספק לכם שירותי הובלות גדולות ברמה הגבוהה ביותר. לפרטים נוספים והצעת מחיר אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון. במהלך השיחה אנא אפיינו בדיוק את גודל הנכס אותו צריך לפנות, כמות הציוד הנדרש בהובלה וכן פרטים נוספים כדי שנוכל להעניק לכם את הצעת המחיר המדויקת והטובה ביותר.

ההבדלים בין הובלות גדולות להובלות אחרות: תיאור:
גודל הפריטים עצמם הובלות גדולות מתייחסות קודם כל לגודל הפריטים עצמם. כאשר מדובר בהובלה גדול ייתכן מאוד ומדובר על הובלה של פריטים גדולים ולכן אלה מצריכים יותר כוח אדם להעמסה ופריקה של הציוד וכלי רכב גדול יותר לביצוע ההובלה.
המשקל של הפריטים משקל הפריטים הוא קריטי ומשפיע על גודל ההובלה ורמת המורכבות שלה. פריטים כבדים יותר יהיו קשים יותר להובלה ופריקה.
כמות הפריטים התייחסות נוספת לגודל ההובלה היא כמובן בהתאם לכמות הפריטים בהובלה. כאמור הובלה גדולה יכולה להיות הובלה הכוללת מגוון רחב של פריטים. אלה עשויים להשפיע על זמן העבודה, כמות המובילים הנדרשים, כמו חומרי האריזה (במידה ושכרתם גם שירותי אריזה) ועל מחיר ההובלה. 
האם יש צורך בפירוק והרכבה? בהובלות גדולות יש סבירות גבוהה שתצטרכו גם שירותי פירוק והרכבה, למשל של מיטות, ארוכות ורהיטים שונים המצריכים פירוק והרכבה מחדש כדי להעבירה בין משקופי הדלתות וכדי להכניסם בצורה בטוחה במשאית.
האם יש צורך בהובלה עם מנוף? הובלות גדולות לעתים רבות ידרשו גם הובלה עם מנוף. במידה ואתם צריכים להעביר פריטים רבים שאינם עוברים בדלת ואינכם רוצים לפרק אותם, או כאשר אתם צריכים להעביר אותם לדירה בקומה גבוהה תזדקקו לשירות זה.
האם נדרש יותר מכלי רכב אחד לביצוע ההובלה? כאשר מדובר בהובלות גדולות מאוד ייתכן ותזדקקו ליותר ממשאית אחת להובלה.
עד כמה מורכבת מלאכת ההובלה? הובלות גדולות עשויות להיות גם מורכבות במידה מסוימת או להצריך שירותים משלימים נוספים.

האזינו לתוכן

שאלות ותשובות על הובלות גדולות 

הובלה גדולה עשויה לנוע בין 1500 ל-3000 ₪ בממוצע. יש גם הובלות של 9000 שקלים ויותר לבניינים שלמים או בתים יוקרתיים.

כל הובלה של דירה מ5 חדרים ומעלה (לעתים גם דירות 4 חדרים עם הרבה ציוד) וגם משרדים של 120 מ"ר ומעלה נחשבים להובלות גדולות. לעתים יש גם שירותי הובלות גדולות לבנייני משרדים שלמים. 

זה תלוי בכמות הציוד שיש להעביר ואם הלקוח מעוניין להעביר את הציוד מהר יותר ולשכור יותר משאיות או לעשות כמה נגלות עם משאית אחת, מה שעשוי להיות אפילו יקר יותר ולקחת יותר זמן.

5/5 - (21 votes)
עוד רגע והובלה שלך מגיעה!
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!
עוד בנושא
שמרו על קשר
תוכן העניינים