הובלות ואחסון

שירותי הובלות ואחסון הינם שירותים המוצעים על ידי חברות הובלות כשירותים משלימים. אלו שירותים נהדרים ללקוחות הנמצאים בסיטואציה בה הם צריכים לאחסן את הציוד והריהוט שלהם לזמן מוגבל עד שיעברו ליעדם החדש. על אף שאתם עשויים לחשוב שזהו לא שירות נפוץ במיוחד הרי שלא כך הדבר. פעמים רבות שירותי זה מתבקש על ידי חברות הובלות רבות. בעבר הלקוח היה צריך להזמין את חברת ההובלות בנפרד ולשכור מחסן מגוף אחר. חברת ההובלות הייתה משולמת פעמיים על הובלות בימים שונים (מהמחסן ואליו) ובמקביל תשלום מלא ולרוב לא משתלם בוצע על מחסן שהושכר באופן עצמאי. כך אנשים בזבזו כסף רב וגם נאלצו למצוא במהירות מחסנים עם חוזה השכרה לטווח קצר, לעתים למשך שבועיים או חודש. באמצעות שירות זה של הובלות ואחסון במקום אחד הלקוחות יכולים להתנהל מול גוף אחד, לקבל מחיר משתלם יותר ולהיות בראש שקט שהם מטופלים היטב והציוד שלהם יגיע בצורה בטוחה ומהירה ליעדו החדש בתאריך שקבעו.

חברת הובלות ואחסון

מהו שירותי הובלות ואחסון ומתי נצטרך אותו?

שירותי הובלות ואחסון פופולריים יותר ממה שנוהגים לחשוב. בין אם מדובר בשירותי הובלות רהיטים או דירה שלימה, מפעל, חנות או כל נכס אחר – זו תהיה אופציה טובה עבור מי שזקוק לשירותי אחסון לתקופת זמן מסוימת, לרוב זו תהיה תקופת זמן קצרה, עד המעבר ליעד החדש. דוגמאות לאנשים הזקוקים לשירותים אלה:

  • משפחה העוברת מדירה אחת לאחרת, כאשר יש הפרשים בין תאריך העזיבה של הדירה הראשונה לתאריך הכניסה לדירה החדשה. 
  • אדם או משפחה שקנו דירה חדשה בבניין חדש, מסיימים חוזה וצריכים לפנות את הדירה הקיימת, אך עדיין לא קיבלו מפתח לדירה החדשה בשל עיכוב עם הקבלן. 
  • סטודנט המסיים שכירות בדירה ויוצא להמשך לימודים בחו"ל, סמסטר לימודים בחו"ל וכד'. עד שיחזור יצטרך לאחסן את החפצים והרהיטים שלו ועדיף לשלם על אחסון מאשר לשלם פי כמה על שכירות של דירה חדשה שהוא עדיין אינו גר בה.
  • ועוד…

היתרונות של אחסון דרך חברת ההובלות?

לשירותי הובלות ואחסון דרך חברת ההובלות יש כמה היתרונות. הראשיים שבהם הוזכרו כבר כאן למעלה. ראשית אתם מתנהלים מול גוף אחד מקצועי ומנוסה. אתם לא צריכים לרדוף אחרי אנשי קשר שונים. בנוסף אתם חוסכים הרבה מאוד כסף בהתנהלות מול 2 גופים שונים או יותר. העובדה שאתם מזמינים גם שירותי אחסון דרך חברת ההובלה מפחיתה את העלות של ההובלה השנייה הנדרשת לכם. 

כמה עולה לי אחסון דרך חברת ההובלות?

חברת הובלות יכולה להחזיק מחסנים בעצמה ויכולה לעשות שת"פ עם חברה אחרת המחזיקה במחסנים. לכן העלות של שירותי האחסון עשויים להשתנות בין חברה אחת לאחרת. בין הפרמטרים השונים הנוספים המשפיעים הם גם כמות החפצים והריהוט הנדרשים באחסון, משקל המוצרים, השטח שהם תופסים וכל מ"ר של שטח אחסון הם יידרשו. כמו כן יש לקחת בחשבון את סוג האחסון שאתם מקבלים. האם מדוברים באזור סגור או פתוח? האם המתחם מאובטח היטב עם מצלמות? חברת אבטחה? האם אתם מקבלים חדר משלכם לאחסון המוצרים שלכם או חדר משותף עם עוד משפחות והציוד שלהם? האם יש לכם גישה בכל זמן לציוד שלכם או שאתם צריכים לחכות לשעות הפעילות?

שירותי הובלה ואריזה מקצועיים הכוללים גם שירותי אחסון:

הובלות ואריזה הוא שירות פופולרי מאוד שכן אנשים רבים אינם יכולים לארוז את המוצרים שלהם בעצמם. זה יכול להיות בשל בעיה פיזית או רפואית המונעת מהם לעשות את זה, בעיה של זמן, יכולת או פשוט רצון לארוז את הבית לבד. ישנם אנשים המעדיפים לשלם למישהו אחר שיבצע את העבודה הזו וזה בסדר גמור. לצורך כך אנו בחברת ב.א הובלות נשמח לעמוד לשירותכם עם שירותי הובלות ואריזה מקצועיים.

הובלות ואחסון

הובלות הכוללות גם שירותי מנוף:

הובלות עם מנוף גם כן חשובות מאוד במקרים מסוימים. גם אם מדובר בשירותי הובלות הכוללים אחסון, הרי שאם בסופו של דבר צריך להעביר פריט מסוים, כבד מאוד או גדול מאוד, שלא ניתן להעבירו במדרגות או במעלית וחבל לפרקו ולהרכיבו מחדש – ניתן יהיה להובילו ולהעלותו אל הדירה עם מנוף.

הובלות ואחסון משרדים:

הובלות משרדים נפוצים מאוד במגזר העסקי. עסקים רבים עוברים משרדים כמה וכמה פעמים לאורך חיי העסק. החברה צומחת או קטנה בהתאם למצבה ופעילותה ונדרשת לעבור למשרדים התואמים את מידותיה וכמות העובדים שלה. לא פעם יש הפרש בין תאריך העזיבה של משרד מסוים לתאריך הכניסה למשרד החדש.

סוגי הובלות שלעתים ידרשו שירותי אחסון: תיאור השירות:
הובלת דירות סוג השירות הפופולרי ביותר הוא כמובן שירות הובלת דירות. כאמור הובלה של דירה עשויה לא פעם להצריך שירות אחסון בצירוף שירות ההובלה. זה עשוי לקרות לרוב כאשר יש הפרש בין תאריך העזיבה לתאריך הכניסה לדירה החדשה. זה יכול לקרות הן במקרה של מציאת דירה להשכרה כאשר הכניסה אליה היא אחרי עזיבת הדירה הקודמת, וכן גם במקרה של רכישת דירה חדשה מקבלן שקבלת המפתח בה איננה ידועה מראש או מתעכבת מסיבה כלשהי.
הובלת משרדים גם בהובלת משרדים יכול לקרות מקרה דומה לזה של הובלת דירות. לעתים יהיה צורך באחסון של הציוד האלקטרוני, הכלים, הריהוט, הקלסרים וכל הציוד הנדרש במחסן בטוח ומוצל לשמירה על הציוד.
הובלה של ציוד רגיש עבור מפעלים ומעבדות ייתכן צורך בשירותי הובלה של ציוד רגיש. לא פעם יהיה צורך לאחסן אותו במועדונים שבין ההובלות מיעד א' ליעד ב' ולכן יהיה צורך לשמור על הציוד במקום סגור, מאובטח, מוצל וקריר בהתאם לתנאים הנדרשים לאחסון בטוח של ציוד רגיש מסוג זה.
הובלות של מפעלים וציוד למפעל במקרים רבים בהובלה של מפעלים יש ציוד רב להובלה: החל ממכונות גדולות וכבדות, דרך סחורות וחומרי גלם שונים, ריהוט, ציוד משרדי ועוד. כל אלה מצריכים שירותים מיוחדים של הובלה ואחסון של הציוד ומעברו ליעדו החדש במועד הנדרש.
הובלה של ציוד לחנות לעתים רבות יהיה צורך לאחסן את הריהוט, הציוד והמוצרים של חנות מסחרי בתחום כזה או אחר בשל שיפוץ החנות או מעבר לכתובת חדשה.

האזינו לתוכן

שאלות ותשובות הובלות ואחסון

חברת ב.א הובלות בהחלט מספקת שירותי הובלות ואחסון. צרו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים.

בדרך כלל חברת ההובלות תהיה אחראית על ההובלה עד למחסנים, פריקה של הציוד במחסנים בצורה מסודרת, אחראית על אחסון המוצרים ושמירה עליהם, איסוף המוצרים בתאריך שסוכם מול הלקוח והובלתם ליעדם החדש. כמובן שירות האחסון וההובלה הנוספת יהיה בתוספת תשלום.

שירותי אחסון הינם שירותים משלימים נהדרים עבור לקוחות שיש להם הפרש בין תאריך העזיבה של הנכס הנוכחי לתאריך הכניסה לנכס החדש. לעתים במרווח הזמן שנוצר ביניהם צריך יהיה לאחסן את כל הריהוט והציוד, לישון במקום אלטרנטיבי לזמן מסוים ולכן בזמן הזה צריך מקום לאחסן בו את המוצרים.

5/5 - (34 votes)
עוד רגע והובלה שלך מגיעה!
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!
עוד בנושא
שמרו על קשר
תוכן העניינים