הובלות מהיום להיום

לעתים רבות תצטרכו הובלות מהיום להיום. מדובר בשירותי הובלות די נפוצים אצל חברת הובלות וגם אצל אזרחים רבים הזקוקים באופן ספונטני (או לא ספונטני אך לחוץ מאוד) להוביל ציוד או ריהוט מהיום להיום. בדרך כלל יהיה מדובר בהובלות קטנות של פריט בודד או כמה פריטים, הובלה של חדר סטודיו, משרד קטן או מכשיר חשמלי גדול כמו מקרר למשל. שירותים אלה עשויים לכלול שירותי הובלות ואריזה או רק הובלה בלבד, בהתאם לצרכי הלקוח. מי זקוק לשירותי הובלות מהיום להיום? כמה זה עשוי לעלות לנו? ואיך לבחור חברת הובלות מתאימה גם אם אנחנו "בלחץ" להוביל את המוצר שלנו היום? כל התשובות ממש פה לפניכם.

הובלות מהיום להיום

מי זקוק לשירותי הובלות מהיום להיום?

  • החוזה עומד להסתיים וחיכיתם לרגע האחרון? – שירותים אלו נפוצים גם במקרה של הובלות משרדים אך גם במקרה של הובלת דירות קטנות, תכולת מחסנים ועוד. 
  • חברת ההובלות הבריזה לכם? – סגרתם עם חברת הובלות על תאריך המעבר, כשהתקשרתם לבדוק מה קורה עם החברה ומדוע היא מאחרת – גיליתם שהיא בכלל במקום אחר ולא כבדה את ההסכם אתכם. או שהיא שכחה אתכם כי התנהלו בצורה לא מקצועית ולא עבדו עם הסכם עבודה חתום וטבלת הזמנות מסודרת או שהמוביל פשוט החליט לקחת עבודה שמניבה לו הכנסה גבוהה יותר. כך או כך חברת ההובלות לא בסדר אבל זה לא יפתור לכם את הבעיה שכעת אתם צריכים הובלה מהיום להיום כדי להוביל את הדירה שלכם.
  • הובלה של מוצר בודד? – במקרים רבים הובלות דחופות יהיו למוצר בודד כמו מקרר, מוצר כבד או גדול אחר, כזה שלא נכנס ברכב או שרכשתם כעת מהחנות ואתם זקוקים להובלה מהירה אליכם. 
  • הובלות קטנות שחשבתם שתסתדרו אתם וגיליתם שלא? – לעתים רבות אנשים רוצים לחסוך את העלויות של חברת הובלות (וזה בסדר גמור כמובן) אך כאשר מגיעים ליום המעבר הם מגלים שהמשימה הופכת להיות קשה מאוד, אורכת זמן רב והם עשויים שלא להספיק לפנות את הדירה בזמן או שחלק מהציוד כבד מדי והם לא מצליחים להסתדר אתו, הוא אינו נכנס ברכב או מסוכן לנסוע אתו על גגון הרכב. במקרים אלו ואחרים תצטרכו הובלות מהיום להיום.
  • הובלה בהפתעה – לפתע החלטתם באופן ספונטני לרכוש מוצר מסוים או קיבלתם טלפון מבן משפחה או חבר שזקוק למוצר/ים כלשהם ואתם רוצים לשלוח אליו את זה באופן דחוף באותו היום.
  • נדרש פינוי מידי – במידה ומסיבה מסוימת נדרשתם לפנות באופן מידי את המשרד, הדירה, בית העסק וכו'. נניח בשל עניין בטחוני, בשל הצורך בהדברה דחופה, שיפוץ, בניין שעומד להתמוטט וכו'.
  • הובלה לעסקים – בתחום העסקים ישנם פעמים רבות בצורך של הובלה מהיום להיום. 

מדוע גובים יותר על הובלות מהיום להיום ואיך ניתן לחסוך בעלויות אלה?

לא פעם תתקלו בהצעת מחיר "הזויה" מחברות הובלות רהיטים שונות לגבי הובלה לאותו היום. לרוב תשמעו את התגובה "במחיר הזה אני כבר קונה מקרר חדש… למה אני צריך לשלם מחיר כזה עבור כמה דקות של עבודה?" ובכן ראשית חשוב לציין כי יש פרמטרים שונים המחושבים בעת מתן הצעת מחיר ללקוחות. זה לא כמה דקות של עבודה אם יש גם זמני נסיעות, כוח אדם מוגבר להרמה והורדה של המוצר ועוד. לאחר שסגרנו את הפינה הזו נאמר מהצד שלנו שחשוב להיות שקופים ואמינים עם הלקוחות ולכן אנו בב.א הובלות דואגים לתת ללקוחותינו הצעות מחיר אטרקטיביות ששומרות על כבוד הלקוח אך גם מאפשרות לנו להתפרנס בכבוד גם כן. מדוע חברות הובלות נותנות הצעות מחיר גבוהות במיוחד להובלות באותו יום? ובכן אלו מנצלות את הלחץ של אנשים להוביל את המוצרים באותו היום ובשל רמת הדחיפות שלהם הם מעריכים שלקוחות יהיו מוכנים לשלם יותר העיקר שיעמדו בזמנים. 

הובלות מהיום להיום

כמה עולה הובלות מהיום להיום?

המחיר עשוי להשתנות בהתאם לסוג ההובלה, כמות התחולה, כוח אדם הנדרש, המרחק בין נקודת המוצא להיכן שצריך להגיע עם הסחורה וכן שירותים נוספים הנדרשים על ידי חברת ההובלות. כמו כן יש הבדל בתמחור בין חברה אחת לאחרת. 

שירותי הובלות מיידיים עם ב.א הובלות:

אנו בחברת ב.א הובלות מספקים שירותי הובלות עם מנוף מקצועיים ומהירים במיוחד, כולל הובלות מהיום להיום. בין סוגי ההובלות הנפוצים שלנו: הובלות רהיטים, הובלות משרדים, הובלות דירות, שירותי הובלות ואריזה ועוד. נשמח לספק לכם שירות ביום הלחוץ שלכם, מתוך כוונה לכבד את הזמנים שלכם ולספק לכם מחיר הגיוני להעברת הציוד/הריהוט שלכם בבטחה ליעדם החדש. צרו עמנו קשר לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

מי צריך הובלות מהיום להיום? תיאור השירות:
סטודנטים סטודנטים לעתים רבות נדרשים בשירותיה של חברת הובלות למעבר דירה, בין אם במסגרת מתחם המגורים ובין אם במעבר לעיר אחרת לאזור בו הם עתידים ללמוד או כבר לומדים בו ורוצים להעתיק את מגוריהם קרוב יותר ללימודים. לרוב לוח הזמנים של הסטודנטים הינו תובעני ולכן הזמנת השירות תהיה מהירה, למעט ציוד וריהוט, בתדירות של מהיום להיום או מהיום למחר.
אדם שרכש רהיט גדול/כבד כל אדם שרכש רהיט או פריט מסוים שהוא גדול או כבד מדי כדי להעבירו לבד ברכבו הפרטי – יזדקק לשירותי הובלות, לרוב מהיום להיום מהחנות אל ביתו או משרדו.
מי שחברת ההובלות הבריזה לו ביום ההובלה כל אדם שחברת ההובלות הבריזה לו ביום ההובלה מכל סיבה שהיא. זה יכול להיות חברה לא מקצועית שעובדת לא מסודר ועל אף שסגרה בעל פה עם הלקוח על יום הובלה מסוים, שכחה מכך והלכה למקום אחר. זה יכול להיות חברה לא מקצועית ולא אמינה שסגרה תאריך מסוים עם לקוח והעדיפה לקחת ברגע האחרון פרויקט אחר משתלם יותר והשאירה את הלקוח ללא הובלה ביום הנדרש ועוד.
הובלות קטנות לעתים רבות כאשר מדובר בהובלות קטנות של מעט ציוד או ריהוט, אך עדיין בכמות מספקת המצריכה שירותי הובלה, אנשים נוטים לחשוב כי בהובלות מסוג זה אין צורך להזמין זמן רב מראש ולכן מזמינים שירותי הובלות בטווח הקצר.

האזינו לתוכן

שאלות ותשובות הובלות מהיום להיום

לעתים רבות נצטרך הובלה מהיום להיום, בשל חוזה שכירות שנגמר, הצורך לפנות מקום באופן מידי או מוצר שקנינו ורוצים להוביל אלינו אל הבית או המשרד באותו היום.

עלות הובלה של פריט בודד עשויה לעלות בין 200 ל-700 שח. תלוי בחברת ההובלות, אם מדובר בהובלה מיוחדת או על הדרך, בגודל המקרר, לאן מובילים וכו'.

חברות הובלות רבות מספקות שירותי הובלה מיום ליום. לעתים כשירות בפני עצמו עם רכב הובלה קטן בדרך כלל ולעתים כהובלה "על הדרך" אותה מצרפים להובלה גדולה יותר שגם כך עושים באותו היום.

4.9/5 - (19 votes)
עוד רגע והובלה שלך מגיעה!
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!
עוד בנושא
שמרו על קשר
תוכן העניינים