הובלות עם מנוף

לאורך השנים ייתכן ונצבור ציוד רב, גדול וכבד יותר. ציוד זה משמש אותנו לצרכים שונים, אולם כאשר אנו צריכים לעבור דירה נצטרך לקחת אתנו את הציוד. לעתים רבות תידרש הובלה עם מנוף שכן צריך להעלות את הפריטים לגובה רב או כאשר הפריט כבד מלבד מכדי להובילו במעלית או במדרגות. הובלות מסוג זה נפוצות מאוד וגם אנחנו בחברת ב.א הובלות נשמח לספק לכם שירותים מקצועיים אלה ואחרים ולכל צורך. לפרטים נוספים והזמנת השירות צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם. 

הכירו את מאפייני המנוף:

ייתכן ואתם רואים מדי פעם מנוף המעלה רהיט מסוים לקומה גבוהה בבניין, אולם האם אתם מכירים את המאפיינים של המנוף?

  • המנוף עצמו מותקן על משאית מיוחדת ונשלט באמצעות שלט/ג'ויסטיק גדול (בגובה 30-40 ס"מ בערך) בו שולט הנהג העובר הסמכה מקצועית על הפעילות עם המנוף.
  • מנוף רגיל מגיע לגובה של עד כ-45 מטרים לערך (בערך קומה 15 בבניין), כאשר יכול לשאת עד 300 קילוגרם בכל פעם. ניתן לשדרג את המנוף שיוכל לשאת משקלים כבדים יותר ו/או לקומות גבוהות יותר. 
  • מהירות המנוף הינה כזו שהוא יכול להיפתח לגובה המלא בדרך כלל תוך דקה לכל היותר. 

הובלות עם מנוף

לשימוש במנוף יתרונות רבים:

  • פריטים כבדים וגדולים עשויים לספוג נזק מהרמה וסחיבה ידנית רגילה של המובילים במדרגות בסבירות גבוהה יותר מאשר השימוש במנוף.
  • הובלות עם מנוף חיוניות מאוד כאשר אין אפשרות להעביר פריטים כבדים או גדולים באופן סטנדרטי דרך המעלית או המדרגות.
  • הובלות עם מנוף יעילות כאשר לא רוצים לפרק ולהרכיב מחדש רהיט מסוים, שכן פירוק והרכבה מחדש של מיטה או ארון לדוגמה כבר לא מחזירה את המוצר להיות כשהיה ולכן בעל הבית מעדיף בדרך כלל להעביר את הפריט בשלמותו.
  • המנוף מקצר את זמן העבודה ביחס להובלה ידנית של המובילים במדרגות.
  • המנוף פועל בצורה שקטה יותר מאשר הרעש שעושים במדרגות או השימוש שעושים במעלית ועשויה לפגוע בשכנים.
  • הובלה עם מנוף גם תורמת לשמירה על בריאותם של המובילים וחוסכת להם סחיבה והרמה של ציוד כבד ו/או גדול.

שירותי הובלות ואריזה:

בין השירותים הנפוצים ביותר של חברות הובלות אלו שירותי הובלות ואריזה. כלומר מלבד שירות ההובלה עצמו המובילים מספקים גם שירותי אריזה, בו הם יגיעו כמה שעות לפני מועד ושעת ההובלה לבצע את פעולת האריזה. לרוב יהיו בין 2 ל-3 נציגים הפעילים בעבודת האריזה כדי לבצע זאת במהירות ובמיומנות. עם זאת לעתים יידרש צוות גדול יותר כמו במקרה של הובלות רהיטים כבדים, בתים עם תכולה רבה או משרדים. שירותים אלו יסופקו במיומנות רבה כאשר הצוות יהיה רגיש לשמירה על המוצרים שלכם, מבלי שיישבר או ייעלם שום דבר. כמו כן חומרי האריזה יסופקו על ידי חברת ההובלות כחלק ממחיר השירות.

הובלות מהיום להיום עם מנוף:

לעתים רבות הלקוחות יזדקקו לשירותי הובלות מהיום להיום. שירותים אלה מסופקים על ידי חברות הובלות שונות אך לא על ידי כל חברה. שירות זה הינו שירות אקספרס בו מבצעים את ההובלה מהיום להיום או מהיום למחר. כאשר לרוב ההובלה תתבצע בתוך אותו יום עסקים. לעתים יהיה מדובר במוצר אחד ולעתים בדירה שלמה, בין אם מדובר בדירת חדר קטנה או דירת 5 חדרים גדולה. הובלות אלו נפוצות כאשר למישהו דחוף להעביר רהיט או מוצר מסוים מנקודה א' ל-ב' או כאשר רכש מוצר חדש בחנות, זקוק לשירותי הובלה ומעדיף להעביר את המוצר במהירות ללא המתנה. כמו כן במקרים מסוימים לעתים חברת ההובלות הלא מקצועית מבריזה ללקוח או מפרה אתו את הסכם ההובלה בתאריך ההובלה מסיבה כלשהי ולכן הלקוח זקוק להובלה דחופה מהיום להיום. 

חברת הובלות עם מנוף

הובלת משרדים – האם נזדקק לשירותי מנוף?

הובלת משרדים היא לא הובלה פשוטה. ככל שהמשרד גדול יותר יש בו יותר ציוד, יותר ריהוט ויותר מכשירים שונים שצריך להעביר ולהוביל בבטחה למשרד היעד או היעד החדש. כאמור הובלת משרדים עשויה להיות מאתגרת ולסחוט זמן עבודה רב מבעל העסק ולכן הוא ישכיר שירות של חברת הובלות, הכולל לרוב גם שירותי פירוק והרכבה של רהיטים ומכשירים שונים, שירותי אריזה ועוד. שירותים אלו חיוניים מאוד לבעלי עסקים הרוצים לחסוך זמן ומאמץ או שאינם יכולים לבצע את העבודה בעצמם. לעתים רבות גם בעלי המשרד יזדקקו לשירותי הובלות עם מנוף. דלפק קבלה הוא דוגמה לרהיט כבד במיוחד, שבדרך כלל לא ניתן או לא כדאי לפרקו ולהרכיבו מחדש ולא ניתן להוביל אותו במדרגות או במעלית. לכן מעבירים אותו באמצעות מנוף. זה עשוי להיות תקף גם לרהיטים ומוצרים אחרים הכבדים מאוד או גדולים ולא כדאי לפרקם.

היתרונות בהובלה עם מנוף: תיאור:
יעילות באמצעות מנוף ניתן לשאת משאות כבדים במהירות ובקלות. כמו כן יהיו הובלות שיחייבו אותנו להשתמש במנוף על מנת להעביר את הציוד מיעדו הראשון ליעדו החדש. 
עבודה מדויקת ובטוחה פריטים מסוימים לא ניתן להעביר דרך המדרגות או המעלית, נצטרך להשתמש במנוף, כאשר באמצעותו נוכל להעלות את הפריטים בצורה מדויקת ובטוחה יותר דרך החלון בחזית אל תוך הדירה או המשרד.
הפחתת העומס הפיזי גם אם ניתן להעביר את הפריט במדרגות או במעלית, הרי שאם מדובר בפריט כבד במיוחד צריך לשלם למובילים נוספים לביצוע העבודה או לשלם גם כך מחיר גבוה יותר למובילים הקיימים (גם ללא תוספת כוח אדם), בשל המאמץ הרב. לכן, שימוש במנוף חוסך למובילים את המאמץ הרב והסיכון הפיזי הכרוך בשירות זה. 
גישה למקומות לא נגישים הובלה עם מנוף מאפשרת לנו להגיע למקומות לא נגישים כמו מקומות גבוהים או מרוחקים ולהעביר אליהם חומרים גדולים ו/או כבדים. החל מרהיטים מסוימים ועד לחומרי בניין.
נוחות הובלה עם מנוף יכולה להיות הרבה יותר נוחה ויעילה משיטות הובלה והעמסה אחרות. עבור מובילים רבים מדובר בכלי רב ערך בעבודה היומיומית.

האזינו לתוכן

שאלות ותשובות הובלות עם מנוף

שירותי מנוף חיוניים מאוד לכל אדם הזקוק בהובלה של מוצרים גדולים וכבדים ולא ניתן להעבירם בדרכים המקובלות, לדוגמה דרך המעלית או המדרגות.

ההובלה עם מנוף טומנת בחובה יתרונות רבים כמו עבודה מהירה וחלקה יותר, הפחתת הסיכון לפגיעה בציוד או בהפרעה לשכנים וגם תורמת לנו כאשר לא ניתן להעביר את הפריטים בדרך אחרת.

המחיר עשוי להשתנות בהתאם לפרמטרים רבים ושונים. בדרך כלל שעת עבודה של מנוף היא בין 200 ל-300 שקלים אולם יש משתנים נוספים המשפיעים על מחיר ההובלה עם המנוף שצריך לקחת בחשבון.

5/5 - (30 votes)
עוד רגע והובלה שלך מגיעה!
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!
עוד בנושא
שמרו על קשר
תוכן העניינים