הובלת ציוד כבד

כשמדברים על עולם ההובלות הדבר הראשון שעולה אצל מרבית האנשים זה הובלה של רהיטים עבור אנשים שעוברים דירה. אולם, מדובר רק על תחום אחד בלבד מתוך עבודות רבות שחברות הובלה מבצעות מדי יום. נתחיל מכך שלאור הפריחה של אתרים כמו יד 2 וקבוצות פייסבוק של מכירת פריטים וריהוט יד שניה, ישנו ביקוש עצום עבור הובלה של רהיטים בודדים ממקום למקום. אולם זה לא רק זה, מדי יום מתבצעות הובלות גם של משרדים שעוברים ממקום למקום, וכן הובלת ציוד כבד – שזהו נושא המאמר שלנו. אז מהו בעצם ציוד כבד ואיך מובילים אותו? על כל זאת במאמר שלפניכם. הובלה של ציוד כבד

 

מהו ציוד כבד?

בעולם התעשייה נעשה שימוש מדי יום עבור מגוון עצום של פעולות עם ציוד שמכונה ציוד כבד. מדובר על הובלה של מכולות, קונטיינרים, ציוד עבודה בעל נפח גדול במיוחד וכן הלאה. חשוב להבין כי הובלה של ציוד כבד היא בדרך כלל מורכת יותר מאשר הובלה של רהיט כמו פסנתר או שולחן, והיא דורשת עבודה מקצועית ובטוחה בכדי לוודא שהכול יהיה כמו שצריך. בהובלה של ציוד כבד יש צורך ברישיון עבור הובלה של ציוד כבד, בכלי רכב מתאימים, בעובדים שיודעים לבצע את העבודה, ובביטוח מתאים עבור הובלה של ציוד כבד. 

למה הובלת ציוד כבד מורכבת יותר מאשר הובלה רגילה?

הובלת ציוד כבד שונה מאשר הובלות רהיטים ונחשבת למורכבת יותר בין היתר בגלל שלא פעם מדובר על ציוד שעלותו גבוהה מאוד ויכולה להגיע לעשרות ואפילו מאות אלפי שקלים. אז אם הסבל הפיל בטעות את השולחן או הספה שלכם וגרם להם לנזק, זה לא דומה לסבל שיגרום לנזק למכונה או מכשיר שעלותו היא עשרות אלפי שקלים ויותר. כמו כן, כאשר מדובר על ציוד גדול וכבד במיוחד שפגיעה ממנו יכולה לגרום לפציעה קשה ואף גרוע מכך, יש לשים דגש רב על נושא הבטיחות ולוודא שההובלה מתבצעת בצורה בטוחה ללא סיכון של העובדים ואנשים אחרים. 

איזה חברות מבצעות הובלה של ציוד כבד?

בשביל לבצע הובלת ציוד כבד יש צורך כאמור ברישיון מתאים ובכלי רכב מתאימים. תוכלו למצוא בשוק חברות שונות שמתהדרות במה שצריך עבור הובלת ציוד כבד, אך ההמלצה שלנו, מאחר שמדובר על ציוד כבד במיוחד, ולרוב גם יקר בצורה משמעותית, לקחת דווקא חברה שעליה תוכלו לשמוע המלצות מאנשים שהשתמשו בשירותיה, ושהם מספרים עליה שהיא ביצעה עבורם את ההובלה בצורה המקצועית וטובה ביותר. ולכן, ההחלטה על חברת ההובלות צריכה להגיע לאחר סקר שוק מקיף, ולאחר שאתם מוודאים שחברה עומדת בכלל התנאים הנדרשים עבור הובלת ציוד כבד.

הובלות ציוד כבד

ב. א הובלות – הובלה מקצועית ובטוחה של ציוד כבד

אצלנו בחברת ב. א הובלות, מבצעים הובלת ציוד כבד בצורה המקצועית והבטוחה ביותר, בכדי להבטיח שהציוד יגיע בצורה בטוחה אל היעד שאליו אתם רוצים. תוכלו לקבל מאיתנו עשרות ממליצים שישמחו לספר לכם עד כמה חווית ההובלה של ב. א הובלות היא עולם אחר מאשר שאר חברות ההובלה. ועד כמה הם נהנו משירות הלקוחות המקצועי של החברה. החברה מבצעת הובלת ציוד כבד לכל רחבי הארץ, וכן הובלות ואריזה של רהיטים ותכלות דירה עבור לקוחות פרטיים ועסקיים. החברה מציעה גם שירותים נוספים כמו הובלות עם מנוף, הובלות של דברים קטנים ורהיטים בודדים וכן הלאה.

למה כדאי לבחור דווקא בחברה ההובלות שלנו?

בין אם מדובר על הובלת ציוד כבד או הובלה של תכולת דירה או משרד, הדבר החשוב ביותר עבור הלקוחות זה שהדברים שלו יגיעו שלמים וללא נזקים אל המקום שאליו הם מובלים. אצלנו בחברת ב. א הובלות אנו שמים אל מול עינינו את הנושא הזה בראש סדר העדיפויות. גם אם הובלה בטוחה יותר של הרהיטים והציוד שלכם תיקח זמן רב יותר – נקדיש את מלוא הזמן בשביל לוודא שכל הדברים שאנחנו מובילים יגיעו בבטחה אל היעד. ולכן אם חשוב לכם שכלל הדברים שלכם יגיעו בשלום למקום החדש – אין ספק שהבחירה בנו תהיה בחירה שלא תתחרטו עליה. בנוסף, חברתנו מקפידה על מתן שירות לקוחות אישי ברמה הגבוהה ביותר, כאשר כל לקוח ולקוח מקבל יחס פרטני וזוכה לקבל אוזן קשבת עבור כל שאלה או בעיה שמתעוררת, הן בשעת ההובלה עצמה, והן לפני ואחרי ההובלה.

כיצד נוביל בבטחה ציוד כבד?

שלבי העבודה: מה חשוב לעשות בפועל:
שלב 1 – אפיון ראשוני והכנת הציוד וכלי הרכב המתאים בשלב הראשון יהיה צורך לאפיין את הצרכים בשטח, כבר בשיחת הטלפון הראשונית, זאת כדי להעריך את כוח אדם הנדרש, כלי הרכב הנדרש והכנת הציוד הנוסף הנדרש לביצוע ההובלה.
שלב 2 – הגעה במועד ההובלה הנדרש והכנות בשטח לאחר מכן הצוות יגיע אל היעד במועד הנדרש ויתחיל לבצע את ההכנות בשטח.
שלב 3 – הכנת הציוד להעמסה בשלב הבא יהיה צורך להכין את הציוד להעמסה. במקרה של ציוד כבד לעתים רבות יהיה צורך בהסרת ציוד, ריהוט ופריטים שונים מהדרך על מנת לפנותה לטובת העמסת הציוד. כמו כן הצוות יפרוס את ציוד ההעמסה והקשירה בשטח בהתאם לצורך. במידת הצורך יהיה אפשר לעטוף את הציוד הכבד בניילון נצמד תעשייתי וניילון פצפצים להגנה בזמן ההובלה.
שלב 4 – העמסת הציוד בשלב הבא יהיה צורך בהעמסת הציוד במהירות ובצורה בטוחה על המשאית.
שלב 5 – קשירה ובטיחות לאחר מכן יהיה צורך לקבע את הציוד למשאית או כלי הרכב בו מובילים את הציוד. לבצע את הקשירות הנדרשות ולבטח את הסחורה.
שלב 6 – הובלה בטוחה אל היעד המבוקש יוצאים לדרך בדרכים בטוחות להובלת הציוד ליעדו החדש.
שלב 7 – הסרה מהירה ועדינה של מערכות הקשירה מסירים את הקשירות והמקבעים בעת ההגעה והחניה במקום החדש.
שלב 8 – פריקה זהירה של הציוד פורקים בזהירות את הסחורה ביעדה החדשה. בהתאם לכובד וגודל הציוד וכמובן לכמות שלו, עליכם לוודא שיש מספיק אנשי צוות בכוח אדם של חברת ההובלה לביצוע העבודה בשטח.

האזינו לתוכן

שאלות ותשובות הובלת ציוד כבד

ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות מספר הטלפון שלנו. או להשאיר פנייה באמצעות הטופס המתאים באתר, בו תדרשו למלא שם פרטי ומשפחה, מספר הטלפון שאליו הנציגים שלנו יחזרו, וכן את הכתובת שממנה ואליה אתם רוצים לבצע את ההובלה.

אכן. חברתנו תשמח לספק עבורכם שירות הובלות גם עבור רהיט בודד, וזאת בהתאם למדיניות החברה שמציעה שירותי הובלות של פריטים קטנים וגדולים.

כמעט לכל הובלה יש תמחור שונה וזאת בגלל השוני הנובע מהמרחק בין המקום שממנו מובילים אל המקום שאליו הדברים מובלים. לפי גודלם וכובדם של הפריטים שאותם צריך להוביל, ונוחות הגישה מהמקום שממנו מוציאים ואליו מביאים את הפריטים.

כמובן, ניתן לקבל הצעת מחיר גם עבור הובלה של תכולת משרד.

5/5 - (20 votes)
עוד רגע והובלה שלך מגיעה!
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!
עוד בנושא
שמרו על קשר
תוכן העניינים