איך להוזיל את מחיר ההובלה?

אם אתם זקוקים לשירותי הובלה הגעתם למקום הנכון. אנו בחברת ב.א הובלות נשמח לעמוד לשירותכם בכל צורך ולספק לכם את השירותים המקצועיים והטובים ביותר בתחום. עם ניסיון רב שנים בתחום ההובלות והיכרות עם הכבישים השונים בישראל, במיוחד באזור מרכז הארץ, נוכל לספק לכם את ההובלה בצורה מהירה ובטוחה, בדיוק כפי שאתם רוצים שהיא תהיה. שירותי הובלות ואריזה אינם זולים ברוב המקרים ולכן הלקוחות נוטים לחפש הזדמנויות שונות להוזיל את מחיר ההובלה ושזה יהיה רשום גם בהסכם מול חברת ההובלה.

הסכם עבודה מול חברת ההובלה:

במידה ואתם זקוקים לשירותי הובלה מהירים כמו הובלת רהיטים בודדים למשל הרי שלא יהיה הסכם בדרך כלל, פשוט תקבעו מועד עם חברת ההובלות שלנו והמוביל יגיע ביום ובשעה שנקבעו. בדרך כלל שירותים אלה מוזמנים תוך זמן קצר גם כך ואינם מצריכים חצי יום ויותר לביצוע ההובלה כמו הובלה של דירה מלאה. במידה ומדובר בהובלה רצינית יותר חשוב יהיה לערוך הסכם עבודה. פעולה זו לא תעזור לכם ואלי לחסוך באופן ישיר מעלות ההובלה אבל תחסוך לכם הפתעות במחיר ביום ההובלה עצמו. 

איזה סוג הובלה אתם צריכים?

בהתאם לסוג ההובלה שלכם ולמחיר המקובל לאותו סוג הובלה ניתן יהיה לבקש הנחה במחיר ההובלה. כך למשל אם הזמנתם הובלות מהיום להיום, מן הסתם יהיה מדובר במחיר גבוה יותר בשל המהירות בה נדרשתם בשירות, מה שגרם לחברת ההובלות לבצע שינויים דחופים בלו"ז שלה או לעבוד שעות נוספות באותו היום. מצד שני, תוכלו לבדוק מול חברת ההובלות אם יכולה להוביל את הציוד שלכם "על הדרך" ממקום אחד לאחר או לפני/אחרי הובלה אחרת הקבועה להם באותו היום ולבדוק אפשרות להוזלה. עבור מובילים מסוימים יהיו גם ימים ריקים בלו"ז או חצאי ימים ריקים, מה שיאפשר להם "לדחוף" הובלה מהירה בהתאם לצורך אפילו במחיר מוזל יותר וכדי לא לבזבז זמן עבודה יקר.

טיפים להוזלת מחיר ההובלה מבלי להרגיש שאתם פוגעים בפרנסת המובילים:

  • בקשו הנחה – הדרך הטובה ביותר לבדוק הוזלה במחיר היא לבקש אותה. זה בסדר לבקש הנחה במחיר אבל זה לא אומר שחברת ההובלות תוכל להוזיל אותו. זה תלוי במרחק בין הנקודות הנדרש בהובלה, במועד ההובלה, בכמות העובדים שצריך לבצע את ההובלה ובפרמטרים רבים אחרים. לפחות תוכלו לנסות לבקש.
  • סוג ההובלה – יש הבדלים בין מחירי הובלת משרדים להובלת דירות, להובלת רהיטים בודדים והובלות מסוגים שונים. בדקו באינטרנט את סדר הגודל של התמחורים והגיעו חכמים יותר לשיחה עם המובילים.
  • בקשו משאית קטנה יותר או הציעו טיפ גדול יותר למוביל אם יגיע עם פחות עובדים – פחות עובדים יבצעו את ההובלה אבל אפילו עם הטיפ שהם יקבלו תוכלו לחסוך את ההפרש מעלות ההובלה אילו המוביל היה צריך עובד נוסף.
איך להוזיל את מחירי ההובלה?
אהבתם את המאמר ? שתפו עם חברים!
Facebook
WhatsApp
Twitter

עוד רגע והובלה שלך מגיעה!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!
שמרו על קשר
תוכן העניינים
פוסטים נוספים בנושא