איך לחסוך כסף בתהליך ההובלה?

כל שירות הובלות, בוודאי שירות הובלת דירה או הובלת משרדים עשוי לעלות לכם לא מעט כסף. ככל שיש לכם יותר ציוד וריהוט סביר להניח שהשירות יעלה לכם יותר וככל שתצטרכו שירותים משלימים שונים ייתכן ותצטרכו לשלם יותר בהתאם. לדוגמה: הובלות ציוד כבד עשוי לעלות יותר מהובלת ציוד רגיל. אם תצטרכו שירותי אחסון או פירוק והרכבה זה כמובן ייקר את עלות ההובלה. אז איך בכל זאת תוכלו לחסוך כסף בתהליך ההובלה?

הינה כמה טיפים שיוכלו לעזור לכם לחסוך כסף:

#1 – דאגו לעשות סדר בבית הנוכחי שלכם:

רגע לפני שאתם מכניסים את החפצים שלכם לקרטונים, זכרו כי כל קרטון נוסף שתעבירו עשוי לייקר את ההובלה. על ידי כך שתעשו סדר בבית הנוכחי ובציוד הנוכחי שלכם תוכלו להיפטר מציוד לא שמיש או כזה שרציתם להיפטר ממנו מזמן ובכך לחסוך אפילו כמה קרטונים שלמים של ציוד, שהיו עשויים לייקר את תהליך ההובלה.

#2 – הזמינו מראש ככל האפשר את ההובלה:

ככל שתזמין מוקדם יותר את שירות ההובלה כך תוכלו לחסוך בעלויות השירות. חברת הובלות שתצטרכו לספק לכם הובלות מהיום להיום או מהיום למחר למשל, תצטרך לדחוף את שירות ההובלה שלכם בלו"ז, סביר להניח לאחר הובלה אחרת שנקבעה מראש. כמו כן צריך לקחת בחשבון גם את מועד ההובלה – בחודשי הקיץ העמוסים, בעקבות מעברי הדירות הרבים, גם העלויות יהיו גבוהות יותר. כך שאם תוכלו לקבוע את מעבר הדירה שלכם לחודשי החורף ודאי תוכלו לחסוך בעלויות.

#3 – הציוד שאתם מעבירים עשוי להשפיע על המחיר:

אם אתם צריכים להוביל יותר ציוד כבד סביר להניח שזה יעלה יותר. בוודאי אם מדובר בהובלה הדורשת מנוף או בהובלה לדירה בקומה שלישית ומעלה בבניין ישן ללא מעלית. ציוד שידרוש גם פירוק והרכבה על מנת להובילו עשוי לייקר את השירות גם כן. 

#4 – סוג ההובלה:

הובלות מסוגים שונים עשויים להשפיע על מחיר ההובלה. יש הובלה של דירה קטנה למשל, הובלת משרדים ויש הובלות של דירות גדולות או בתי עסק שלמים. ככל שההובלה מסובכת יותר וכוללת פריטים רבים יותר כך היא עשויה לעלות יותר. 

#5 – הזמינו חומרי אריזה מחברת ההובלות:

רכישה של חומרי אריזה מחברה חיצונית עשויה להיות מעט יקרה יותר מזו שתרכשו מחברת ההובלה, המרוויחה מכם על שירות ההובלה ולכן תוכל לספק לכם ציוד אריזה במחיר אטרקטיבי. לא מדובר בהוצאה כבדה במיוחד (תלוי בכמות הציוד שלכם כמובן) אך עדיין טכניקה שיכולה לחסוך לכם בעלויות.

לסיכום תוכלו לבצע פעולות שונות על מנת לחסוך בעלויות ההובלה. במידה ואתם צריכים שירותים שונים מחברת ההובלות תוכלו ליצור קשר עם החברה, לברר אודות השירות המשלימים והשונים שהיא מספקת ולבדוק את האפשרות לרכוש את כל השירותים והציוד במקום אחד על מנת לחסוך בעלויות.

איך לחסוך כסף בתהליך ההובלה?
אהבתם את המאמר ? שתפו עם חברים!
Facebook
WhatsApp
Twitter

עוד רגע והובלה שלך מגיעה!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!
שמרו על קשר
תוכן העניינים
פוסטים נוספים בנושא