איך נקבע מחיר ההובלה?

אחת השאלות הנפוצות ביותר בתחום ההובלות היא איך נקבע מחיר ההובלה? למעשה, אותה הובלה יכולה להיות בתמחור שונה רק בשל העובדה שמדובר באזור אחר בארץ או אפילו בחברת הובלות שונה באותו אזור. לכן, חשוב להכיר היטב את הפרמטרים השונים המשפיעים על מחיר ההובלה ובהתאם לכך תוכלו לבחון את הצעת המחיר הניתנת לכם ולהשוות אותה, אם תרצו, להצעות מחיר אחרות שתקבלו. כמו כן בכתבה זו נסקור גם כמה מחירים ממוצעים מהובלות נפוצות (מדובר במחירים ממוצעים בלבד וכי כל שירות הובלה שתזמינו יותאם בהצעת המחיר לצרכים שלכם). אנו בחברת ב.א הובלות עושים השתדלות לספק את השירות המקצועי, הטוב, המהיר והבטוח ביותר תוך שמירה על מחירים אטרקטיביים לרווחת הלקוחות. לפרטים נוספים והצעת מחיר עבור שירותי הובלות ואריזה או כל סוג הובלה אחר צרו קשר בטלפון או באתר ונשמח לתת לכם שירות.

זמינות מיוחדת – מהירות ההובלה:

ככל שתצטרכו הובלה דחופה יותר כך היא תהיה יקרה יותר בדרך כלל. חשוב להבין כי מרבית חברות ההובלה קובעות מראש הובלות, בוודאי כאשר מדובר על הובלת דירה או כל הובלה גדולה אחרת. לכן אם אתם צריכים הובלות מהיום להיום למשל ייתכן ותצטרכו לשלם יותר בהתאם לאותו סוג הובלה שאתם צריכים כמובן. שימו לב כי גם תאריכים מסוימים או תקופות שונות במהלך השנה עשויים להיות יקרים יותר מאחרים. לדוגמה: מעבר דירה בקיץ לרוב יהיה יקר יותר כיוון שהביקוש רב יותר למעברים בחודשים אלה. הובלה הנדרשת במהלך הלילה למשל עשויה גם כן להיות יקרה יותר ומצריכה זמינות מיוחדת מחברת ההובלות.

כמות התכולה שלכם עשויה להשפיע על המחיר:

בהתאם לכמות התכולה שלכם ייתכן והמחיר יהיה שונה בין הובלה להובלה. כאשר מדובר על הובלת רהיטים למשל סביר להניח שההובלה תהיה זולה יותר מהובלה רגילה במידה ומדובר בפריט או שניים, לעומת תכולה של דירה שלמה (גם אם מדובר בדירה קטנה). עם זאת, יש לקחת בחשבון ששירותים משלימים כמו הובלה עם מנוף או שירותי פירוק והרכבה של הריהוט עשויים להעלות את הצעת המחיר בהתאם.

המרחק בין נקודות ההובלה:

יש הבדל בין הובלה של תכולה בתוך אותה עיר לבין הובלה למרחק גדול יותר המצריך יותר זמן נסיעה, שורפת יותר דלק ואורכת יותר זמן – מה שגורם להוצאות גבוהות יותר גם לחברת ההובלות ולכן תגלם זאת בהצעת המחיר. לדוגמה: הובלת משרדים בתוך תל אביב תעלה לכם X כסף בעוד שהובלת משרד מתל אביב לעיר אחרת עשויה לעלות מאות שקלים יותר. 

טווחי מחירים מומלצים להובלות:

הובלות של פריטים בודדים באזור יחסית קרוב תהיה לכם בין 350 ל-650 ₪ בדרך כלל. הובלה של דירות עשויה לנוע בין 1000 ל-1500 ₪, בעוד שהובלת דירה של 3-5 חדרים, בהתאם לכמות התכולה ולפרמטרים נוספים עשויה גם להגיע ל2500-4000 ₪. שירותים משלימים נוספים עשויים ליקר את ההובלה כמובן.

איך נקבע מחיר הובלה?
אהבתם את המאמר ? שתפו עם חברים!
Facebook
WhatsApp
Twitter

עוד רגע והובלה שלך מגיעה!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!
שמרו על קשר
תוכן העניינים
פוסטים נוספים בנושא