איך עוברים דירה עם ילדים?

מעבר דירה הוא אתגר בפני עצמו, בוודאי כאשר יש ילדים כאשר במקרה כזה האתגר הוא אפילו גדול יותר. לצד הקשיים המנטליים אותם עשויים לחוות הילדים במעבר למקום חדש, הרי שגם מבחינה פיזית ביום המעבר זה עשוי להיות מאתגר יותר לעבור עם הילדים. אתם תצטרכו להשקיע כל טיפה של כוח וזמן שיהיו לכם על מנת להתמקד במעבר עצמו, בסידור הציוד והריהוט ובטיפול בסידורים שונים במסגרת המעבר. אז איך עוברים דירה עם ילדים? מתחילים בשכירת חברת הובלות מקצועית ומנוסה כמובן.

בחירת חברת ההובלות:

כדי להיות בראש שקט בכל הנוגע להובלת הציוד והריהוט שלכם תצטרכו להזמין חברת הובלות המתאימה ביותר לצרכים שלכם. חברות הובלה יספקו מגוון שירותי הובלות כמו הובלות ציוד כבד, הובלה של רהיטים, הובלות עם מנוף, הובלות משרדים ועוד. אתם צריכים לוודא שהחברה שאתם בוחנים מספקת גם שירותי הובלת דירה מקצועיים, שיש ברשותכם משאית בגודל המתאים לכמות הציוד והריהוט שלכם. כמו כן בדקו כמה מובילים יגיעו ביום ההובלה והאם החברה זמינה ביום ובשעה שאתם צריכים אותה. חברת הובלות לא מומלצת ולא מקצועית עשויה לגרום לכם לכאב ראש לא קטן ולהיות לא שקטים לקראת יום ההובלה שלכם. אינכם רוצים ליפול על חברה שתבריז לכם ביום ההובלה ותצריך אתכם לחפש שירותי הובלות מהיום להיום אצל חברה אחרת יקרה יותר.

מה לגבי הטיפול בילדים?

יש 2 גישות שתוכלו לנקוט בכל הנוגע למעבר דירה עם הילדים שלכם:

  • ילדים מעורבים – במידה והילדים מספיק גדולים תוכלו לנסות לשתף אותם בהכנות למעבר הדירה, לעורר בהם התרגשות טובה במקום חרדות ולגרום להם לרצות לעזור לסדר את הציוד שלהם והציוד בבית בכלל. תוכלו לתת להם משימות פשוטות שגם יעסיקו אותם וגם יחסכו מכם מעט עבודה.
  • שליחת הילדים לבייביסיטר – הגישה השנייה תתאים לכל מי שמעדיף שהילדים "לא יפריעו" הן בימי האריזה של הציוד והן ביום המעבר עצמו שהוא היום הקריטי ביותר בו אתם רוצים לוודא שהמובילים יוכלו להרים את הציוד, לפרק ולהרכיב את הרהיטים מבלי שהילדים יסתובבו בבית ועשויים להסתכן בלחטוף מכה או פשוט להפריע לעבודה. במקרה כזה תרצו לשלוח אותם לבן משפחה באותו היום או לבייביסיטר שאתם סומכים עליו שישמור על הילדים לאורך יום ההובלה לכל הפחות.

לסיכום; מעבר דירה עשוי להיות מאתגר בפני עצמו, גם ללא קשר למעבר עם ילדים. לכן אתם רוצים לוודא שאתם עושים ככל שניתן כדי לעבור את התקופה הזו בצורה רגועה, שקטה ומהירה ככל האפשר. כדי לעשות זאת תצטרכו לנקוט באחת מ2 הדרכים האפשריות: האפשרות הראשונה היא לערב את הילדים ולאפשר להם לעזור לכם בהכנות למעבר וביום המעבר עצמו, והאפשרות השנייה היא לוודא שמישהו שומר עליהם לפחות ביום המעבר כדי שהמובילים ואתם תוכלו להתמקד בהובלה מהירה ובטוחה מבלי שהילדים יפריעו.

איך עוברים דירה עם ילדים
אהבתם את המאמר ? שתפו עם חברים!
Facebook
WhatsApp
Twitter

עוד רגע והובלה שלך מגיעה!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!
שמרו על קשר
תוכן העניינים
פוסטים נוספים בנושא