אילו שירותי הובלה ניתן להזמין בחברת הובלות?

בין השירותים הנפוצים ביותר ברחבי הארץ הוא כמובן שירותי ההובלות. ישנן חברות הובלות רבות ברחבי הארץ אך לא כולנו מספקות את כל שירותי ההובלה. אילו שירותי הובלה תוכלו להזמין בחברת הובלות בדרך כלל? על מה חשוב לשים דגש בבחירת החברה? ומה קורה אם זקוקים להובלה מהיום להיום? 

שירותי הובלות נפוצים שכמעט כל חברת הובלות מספקת:

  • הובלת דירות – השירות הנפוץ ביותר הוא כמובן הובלת דירות. מדובר בשירות שמסייע לכם בהעברת הריהוט והציוד שלכם במעבר דירה. חברות מסוימות יספקו שירות זה לפי אזור בו הן פועלות, לצד חברות המספקות את השירות בכל רחבי הארץ. חשוב לזכור כי המחיר עשוי להשתנות בין חברה אחת לאחרת ובהתאם לכמות הציוד שלכם, למרחק בין הדירות שצריך לעבור ועוד. מעוניינים בשירותי אריזה ושירותים משלימים נוספים? בדקו אם חברת ההובלות מספקת אותם.
  • הובלת משרדים – השירות השכיח הנוסף של חברות הובלה הוא כמובן הובלת משרדים. למרבית בתי העסק יש משרדים, בין אם מדובר ברשת של חנויות או מפעלים, ובין אם מדובר בחברה שכל הפעילות שלה מתנקזת למשרד. ההבדל בין שירותים אלה להובלת דירה יהיו בדרך כלל הניסיון בטיפול רהיטים, מכשירי חשמל ומוצרים אחרים הנפוצים במשרדים ואופן הטיפול בהם.
  • הובלת רהיטים בודדים – שירות שכיח נוסף הוא כמובן הובלות קטנות. אלה לרוב יהיו מאופיינים בהובלה של רהיטים בודדים כמו מקרר, מכונת כביסה, ספה, מיטה וכו'. בדרך כלל מדובר בהובלות שקשה או בלתי אפשרי להכניס ברכב המשפחתי או שהרוכש אינו מחזיק ברכב שיכול לשנע את המוצר ולכן יש הצורך בחברת הובלות, גם אם מדובר על הובלת רהיטים בודדים.
  • הובלת ציוד כבד – ציוד כבד יכול להיות מארון גדול, דרך ספה כבדה ואולי אפילו פסנתר או כל דבר כבד אחר. הובלת ציוד כבד מצריך לעתים כלים מיוחדים ולא כל חברה מספקת שירות זה.
  • הובלה עם מנוף – במידה ואתם צריכים להעלות ריהוט כבד לקומה גבוהה זה לרוב לא יתבצע דרך המעלית או חדר המדרגות בבניין אלא באמצעות מנוף ודרך החלונות בסלון.

מה עושים במידה וצריכים הובלה דחופה מהיום להיום או למחר?

מי שזקוק להובלה דחופה יחפש בדרך כלל חברת הובלות המספקת שירותי הובלות מהיום להיום או מהיום למחר. זה יכול לקרות כתוצאה מכך שמלחץ המעבר שכחנו להזמין חברת הובלות, מכיוון שהתבקשנו להתפנות במהירות או מכיוון שחברת ההובלות שסגרנו אתה הבריזה לנו ואנו מחפשים מענה מהיר ואמין יותר מעכשיו לעכשיו.

 

אילו שירותי הובלה ניתן להזמין בחברת הובלות
אהבתם את המאמר ? שתפו עם חברים!
Facebook
WhatsApp
Twitter

עוד רגע והובלה שלך מגיעה!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!
שמרו על קשר
תוכן העניינים
פוסטים נוספים בנושא