ההבדלים בין השכרת הובלה ממוביל פרטי לחברת הובלות

שירותי הובלות חיוניים לנו במקרים שונים בחיים, החל מהעברת דירה, הובלת משרד, הובלת רהיטים כבדים שאיננו יכולים לקחת בעצמנו ברכב הפרטי ועוד. בחירת חברת ההובלות תהיה קריטית למעבר בטוח ותקין של הציוד והריהוט שלנו, ללא קשר בכמות הריהוט או מטרת המעבר. כאן עולה השאלה מה ההבדל בין השכרת הובלה ממוביל פרטי לחברת הובלות מקצועית ומנוסה. 

פרמטרים שצריך להשוות בין מוביל פרטי לחברת הובלות גדולה:

  • רישיון – חברת הובלות גדולה תחזיק רישיון עסק בתוקף, רישיונות וביטוחים לכלי הרכב, לנהגים וכמובן גם לתכולה המועברת. מובילים פרטיים רבים עובדים "בשחור" וללא רישיון עסק בתוקף. כמו כן לרוב התקציב שלהם נמוך יותר ולכן אינם מבטחים את הציוד בזמן ההובלה.
  • כלי רכב – מוביל פרטי לרוב יהיה עם רכב הובלה קטנה, ולעתים עם רכב פרטי ועגלה להובלת פריטים בודדים בלבד. חברת הובלות לרוב תהיה גם עם משאית גדולה ולעתים יותר מאחת. 
  • סוגי הובלות – ככל שהמוביל קטן יותר כך הסיכוי שהוא יספק שירותי הובלות לדירות שלמות או משרדים גדולים הולכת וקטנה. לרוב מובילים פרטיים יובילו רק פריטים בודדים או דירות קטנות.
  • זמינות – גם מוביל פרטי וגם חברה עשויים להיות זמינים לשירותי הובלות מהיום להיום ולפי תאריך רצוי כיוון שזה תלוי בלו"ז שלהם ובמדד הפופולריות שלהם ולא בסדר הגודל שלהם. 
  • מחיר – המחיר של מוביל פרטי יהיה זול יותר מחברת הובלות בדרך כלל.
  • אחראיות – חברת הובלות תספק לכם אחראיות על ההובלה ותחשוש יותר לפגוע בשמה הטוב מאשר מוביל פרטי.
  • שירות/כמות מובילים – חברת הובלות תספק יותר מובילים בדרך כלל וגם השירות שלה יהיה מקיף וגדול יותר. לדוגמה: חברת הובלות לרוב תוכל לספק לכם שירות הובלה עם מנוף בתוספת תשלום, שירותי אחסון, שירותי פירוק והרכבה, הובלות ציוד כבד ועוד.  
  • שירותים משלימים – שירותים כמו הובלת רהיטים או הובלה של מוצרים בודדים אלו שירותים שכל חברת הובלות מספקת אך מעטים הם החברות המספקות שירותי אחסון, פירוק והרכבה, שירותי אריזה ושירותים משלימים אחרים שלרוב תמצאו אצל חברות הובלות גדולות יותר ולא אצל מובילים פרטיים.
  • מוניטין – לחברה גדולה הובלות סביר להניח שיהיו יותר המלצות ותשתיות באינטרנט להתרשם מהם ובחון את אמינות החברה והשירות שלה.

זקוקים להובלה? חוששים מהשירות? אצלנו בב.א הובלות תזכו לשירות מקצועי ועדיף ברמה הגבוהה ביותר. מגוון שירותי הובלות ושירותים משלימים לשירותכם. נשמח לעמוד לשירותכם מכל הלב. צרו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים והצעת מחיר.

אהבתם את המאמר ? שתפו עם חברים!
Facebook
WhatsApp
Twitter

עוד רגע והובלה שלך מגיעה!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!
שמרו על קשר
תוכן העניינים
פוסטים נוספים בנושא