הובלות כולל פירוק והרכבה

שירותי הובלות לרוב יכללו גם שירותים נלווים נוספים כמו שירותי הובלות כולל פירוק והרכבה, כמו הובלות עם מנוף ועוד. בהתאם לצרכים שלכם תוכלו לבדוק מול חברת ההובלות האם היא מספקת את השירות הנדרש לכם, כמה הוא יעלה לכם ומה הוא כולל. בכתבה זו נסקור את אחד השירותים הנלווים החשובים ביותר בעולם שירותי ההובלות והוא נושא הפירוק וההרכבה של הריהוט. כמובן שבמידה ואתם צריכים שירותים מסוג זה או הצעת מחיר ללא התחייבות, אנו בחברת ב.א הובלות נשמח לעמוד לשירותכם עם השירות הטוב ביותר והצעת המחיר האטרקטיבית ביותר. השאירו את פרטיכם כאן באתר ונשמח לחזור אליכם בהקדם.

אז מהו שירות הובלות כולל פירוק והרכבה?

בין השירותים השונים של חברות הובלה יהיו שירותי הובלות ואריזה, הובלות של פירוק והרכבה, הובלות קטנות, הובלות גדולות ולעתים אפילו שירותי אחסון מוצרים לתקופה מסוימת במעבר בין דירות/משרדים/חנויות וכו'. בכל הנוגע לשירות פירוק והרכבה – מדובר למעשה בשירות שבו הצוות המקצועי של חברת ההובלות, או מי מטעמה, יסייע בפירוק הריהוט והציוד בנכס הקיים ובהרכבת הציוד והריהוט בנכס החדש.

דוגמאות לשירות:

  • משפחה שעברה דירה הזדקקה לשירות פירוק והרכבה למיטה, 2 ארונות בגדים והשידה הגדולה של הטלוויזיה בסלון. לאחר הפירוק של הרהיטים והובלתם לדירה החדשה הם הורכבו בדיוק באותה צורה שבה היו לפני המעבר. 
  • חברה היושבת במשרדים במרכז נאלצה לעבור למשרדים גדולים יותר על מנת להרחיב את שירותי החברה וגיוס עובדים נוספים למשרדים. במסגרת ההובלה בעלי החברה היה זקוק לשירותי הובלות כולל פירוק והרכבה של ציוד וריהוט רב במשרד והרכבת במשרדים החדשים. 

הובלות מהיום להיום כולל פירוק והרכבה

לעתים רבות נדרשים גם שירותי הובלות מהיום להיום הכוללות שירותי פירוק והרכבה. שירותים אלה חיוניים לאנשים שחברת ההובלות שהזמינו הבריזה להם ביום ההובלה או לאנשים הזקוקים להובלה קטנה והזמינו אותה מעכשיו לעכשיו, כאשר ההובלה כוללת גם פירוק והרכבה של רהיטים. זה יכול להיות להובלת משרד קטן או דירה קטנה למשל.

הובלה של רהיטים עם ב.א הובלות:

אנו בחברת ב.א הובלות נשמח לעמוד לשירותכם בצורה המקצועית והטובה ביותר עם צוות מובילים מקצועי ומשאית חדישה וציוד הובלה מתאימה להבטחת ההובלה הבטוחה של הציוד שלכם. הצוות המקצועי שלנו מתמחה בין היתר בשירותי הבולות עם פירוק והרכבה, הובלת רהיטים, הובלות קטנות וגדולות כאחד, הובלות של משרדים והובלות של דירות מכל סוג ובכל סדר גודל. נשמח להעניק לכם את השירות המקצועי והטוב ביותר. לפרטים נוספים והצעת מחיר צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם. בינתיים אנו מזמינים אתכם להתרשם מההמלצות עלינו באתר שלנו ולקרוא אודות מגוון השירותים שאנו מספקים בחברה כך שאם תזדקקו לשירות נלווה נוסף נשמח לספק לכם גם אותו לשביעות רצונכם. 

הובלות כולל פירוק והרכבה
אהבתם את המאמר ? שתפו עם חברים!
Facebook
WhatsApp
Twitter

עוד רגע והובלה שלך מגיעה!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!
שמרו על קשר
תוכן העניינים
פוסטים נוספים בנושא