הובלות פריטים בודדים

שירותי הובלות הם מהשירותים הנפוצים ביותר בישראל ובעולם בכלל. בכל פעם שנרצה לעבור דירה, משרד או חנות נזמין חברת הובלות שתסייע לנו בהעמסה, העברה בטוחה ופריקה של הסחורה והציוד ביעדנו החדש. הובלות פריטים בודדים הוא שירות שכיח מיוחד בקרב חברות הובלה שכן גם במקרה של פריטים בודדים כמו ריהוט גדול וכבד, הזמנת סלון, מיטה, מקרר ומוצרים דומים יידרשו שירותי הובלה. שירותים אלה חיוניים לא רק בשל המשאית עליה ניתן להעביר פריטים אלה אלא גם עבור הסבלים המרימים ופורקים את המוצר שכן לא כל אחד יכול פיזית לבצע את העבודה ולא חשובה הסיבה לכך. לפרטים נוספים והזמנת הובלות פריטים בודדים צרו עמנו קשר בב.א הובלות ונשמח לעמוד לשירותכם עם מחיר אטרקטיבי במיוחד.

הובלות מהיום להיום של פריטים בודדים

הובלות מהיום להיום אלו שירותים שכיחים הנדרשים לאנשים רבים שלפתע זקוקים להעברה של פריט בודד, חדר קטן או אפילו ארגזים עם מסמכים חשובים מיעד אחד לאחר. לא תמיד ניתן להעביר את הפריטים הללו ברכב הפרטי או שיש זמן לכך ולכן ניתן יהיה לשכור את שירותיה של חברת הובלות מקצועית ומנוסה שתהיה גם זמינה היום להובלות מהיום להיום או מהיום למחר בהתאם לצרכים שלכם.

אילו רהיטים מצריכים הובלות פריטים בודדים?

הובלת רהיטים יכול להיות הובלה של ארון, מיטה, שידה או אפילו כמה פריטים שכאלה. הובלות פריטים בודדים לאו דווקא אומרת שבכל הובלה יהיה פריט בודד אלא יכולה להיות של כמה פריטים בודדים. לדוגמה: אדם או זוג העוברים מדירת חדר לדירה אחרת, בעל עסק שיש לו משרד קטן וצריך להעביר את הריהוט והציוד למשרד אחר ועוד. הובלה עם חברת הובלות תהיה בטוחה, נעימה ונוחה יותר עבור אותו אדם שכן הוא אינו צריך לשאת את משקל הרהיטים, לעלות/לרדת במדרגות או במעלית או לדאוג שהציוד יגיע בשלום למקום החדש. אין צורך אפילו לציין כי הובלה של הריהוט במשאית יהיה בטוח יותר מאשר פירוק והרכבה של הרהיט לצורך העברתו ברכב הפרטי, שכן כל רהיט שמפרקים ומרכיבים מחדש עשוי שלא להיות אותו דבר לאחר מכן. 

הובלות ואריזה עם חברת ב.א הובלות:

חברת ב.א הובלות בעלת ניסיון רב שנים בתחום ההובלות ותשמח לספק לכם מגוון שירותי הובלות בהתאם לצרכים שלכם, החל משירותי הובלות במרכז ועד לחלקים נוספים בארץ, שירותי הובלות של פריטים בודדים ועד להובלת בתים שלמים מרובי חדרים וציוד. החברה מספקת שירותי הובלות ואריזה ובמידת הצורך תוכל להעמיד לשירותכם גם שירות נוסף של פירוק והרכבת ריהוט וציוד בהתאם לצורך. שירותי ההובלה מבוצעים בזמן שנקבע ולאחר שקבעתם תאריך נעמוד בו ונשריין אותו עבורכם. נדאג להעביר את הציוד והריהוט בצורה הבטוחה, הטובה ומהירה ביותר שתחסוך לכם זמן ודאגות. צרו קשר באתר או בטלפון להצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד.

הובלות פריטים בודדים
אהבתם את המאמר ? שתפו עם חברים!
Facebook
WhatsApp
Twitter

עוד רגע והובלה שלך מגיעה!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!
שמרו על קשר
תוכן העניינים
פוסטים נוספים בנושא