הולכים להזמין הובלת דירה? מה עם ביטוח?

לפני מעבר דירה אחד הדברים החשובים שיותר שתצטרכו לדאוג להם יהיה כמובן להזמין את חברת ההובלות. אבל מה קורה עם ביטוח לתכולה שלכם? מרבית חברות ההובלות לא מחזיקים בביטוח המתאים במקרה של נזק לתכולה במהלך ההובלה. הם מחזיקים אולי בביטוח רגיל למשאית שלהם אך ביטוח זה תקף לנזקים שנגרמים למשאית עצמה ולא לתכולה שלכם. לכן, כאשר מדובר על מעבר דירה אתם רוצים לוודא שחברת ההובלות מציגה לכם אישורי ביטוח על התכולה שלכם.

מתי תקף הביטוח על תכולת ההובלה ומתי כדאי לבדוק שיש ביטוח כזה?

ביטוח על תכולה נקרא גם פוליסת "רכוש במעבר". הפוליסה הזו אמורה להגן על נזק שנגרם לרכוש שלכם כתוצאה מתאונה או גניבה של המשאית. אלו גם המקרים בהם הביטוח יופעל ולכן חשוב יהיה וודא שיש ביטוח תואם שיפצה אתכם במידת הצורך חס וחלילה. חשוב יהיה לבדוק את הביטוח לפני ההובלה עצמה ולא לאחר שנגרם הנזק. ביטוח זה חשוב לא רק במקרה של הובלות גדולות למיניהן אלא בכל הובלה של דירה שיש בה מספיק ציוד שלכם. בנוסף, אל תסמכו על הביטוח וחברת ההובלות בכל הקשור לציוד יקר ערך עבורכם – אותו תשתדלו להעביר ברכב הפרטי שלכם. 

מה קורה במקרה של הובלה בלחץ?

האם גם במקרה של הובלות מהיום להיום, כאשר הכול נעשה תחת לחץ, חשוב יהיה לבדוק את הביטוח? הרי חברת ההובלות יכולה לומר שהיא עושה לנו טובה שהיא מגיעה להעניק לנו את השירות מעכשיו לעכשיו ומדוע אנו מתעסקים "בזוטות" במקום לתת להם פשוט לעשות את העבודה שלהם. ובכן אנו בב.א הובלות שמים את לקוחותינו במקום הראשון בכל הקשור לשירות ולביטחון המוצרים במהלך ההובלה. לכן אנו עונים בנימוס ובסבלנות ללקוחות, גם כאשר מדובר בהובלות מהיום להיום או כל הובלה מהירה אחרת. גם במקרה של הובלת רהיטים נספק ביטוח תכולה שיהיה תקף במהלך ההובלה.

יש פוליסות שונות שקיימות בשוק:

כדאי להכיר מראש מעט נתונים אודות הפוליסה הרלוונטית, לפני שאתם דנים בנושא עם חברת ההובלות. כך תוכלו לבחון האם הפוליסה המדוברת הינה טובה מספיק עבורם ועבור ערך הציוד שלכם שאתם עתידים להוביל את חברת ההובלות. מה שאתם רוצים לבדוק הוא מה גובה הכיסוי של הפוליסה, האם חברת הביטוח מוכרת וידועה, מה גובה ההשתתפות העצמית, האם המשאית המבוטחת היא אותה משאית שבאמת מובילה את הסחורה שלכם ולא משאית אחרת, האם יש כיסוי נזקים במקרה של פריקה וטעינת הציוד ועוד. 

לסיכום; אם הציוד שלכם בעל ערך רב עבורכם חשוב יהיה לבדוק כי חברת ההובלות בעלת ביטוח התכולה המתאים עבורכם. גם במקרה של הובלות ציוד כבד וגם במקרה של הובלת דירות חשוב שיהיה ביטוח רכוש במעבר בתקוף ותואם למשאית בה מבצעים את ההובלה.

הולכים להזמין הובלת דירה? מה עם ביטוח?
אהבתם את המאמר ? שתפו עם חברים!
Facebook
WhatsApp
Twitter

עוד רגע והובלה שלך מגיעה!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!
שמרו על קשר
תוכן העניינים
פוסטים נוספים בנושא