טיפים טובים לאריזה נכונה

אריזה נכונה של הציוד שלכם חיונית להבטחת הובלה ואספקה בטוחה של הציוד בין נקודות המעבר שלכם. אנו בב.א הובלות מספקים גם שירותי אריזה מקצועיים, בין אם מדובר על הובלת דירות או הובלת משרדים, אך במידה ואתם רוצים לארוז בעצמכם, הינה כמה טיפים חשובים שיעזרו לכם לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

טיפים לחברת הובלות:

  • בחרו חומרי אריזה מתאימים – בחרו חומרי אריזה המתאימים לציוד שאתם רוצים לארוז. אלה עשויים לכלול קופסאות קרטון איכותיות, ניילון פצפצים, סרטי דבק תעשייתי ועוד.
  • אבטחת פריטים שבירים – כאשר מדובר על פריטים שבירים, עטפו אותם בנפרד בניילון פצפצים או נייר טישו והניחו אותם היטב בתוך הקרטון. השתמשו בריפוד נוסף סביב הכלים השבירים כדי למזער את התנועה במהלך ההובלה.
  • השתמשו בגדלי קרטונים מתאימים – הימנעו משימוש בקרטונים גדולים מדי, שכן הן עלולים להוביל לאחיזה לא בטוחה של הציוד ולנזק בסופו של דבר. בחרו קופסאות קרטון שמתאימות לפריטים בצורה הדוקה כדי למנוע תנועה חופשית של הציוד בזמן ההובלה.
  • אטמו קרטונים בצורה מאובטחת – השתמש בסרט דבק תעשייתי באיכות גבוהה כדי לאטום קרטונים בצורה מאובטחת. 
  • רשמו על הקרטון – הוסיפו כיתוב לקרטונים לדעת מה יש בכל קרטון. כמו כן סמנו למובילים אם מדובר בקרטון עם פריטים שבירים.
  • חיזוק פינות וקצוות – כאשר מדובר על הובלת רהיטים למשל אלו לא יכנסו בתוך קרטון אלא יארזו בניילון נצמד, ניילון פצפצים ואולי גם חוטי קשירה ויריעות בד מיוחדות. דאגו שהכול סגור ומכוסה היטב.

מה קורה במקרה של הובלת ציוד כבד?

בהובלה של ציוד כבד לא מדובר בציוד שאורזים ומכניסים לקרטונים. יתרה מכך, יהיו 2 דרכים להוביל את הציוד: כאשר הוא מפורק או בשלמותו באמצעות מנוף. בשני המקרים צריך יהיה לארוז את המוצר או חלקיו בצורה הטובה ביותר. הובלות ציוד כבד דורשות מיומנות ולא כל חברת הובלות יודעת לספק שירות הכולל הובלה בטוחה של ציוד כבד. 

נאלצתם לפנות את הדירה במהירות? מה עושים עם אריזת הציוד?

לא פעם אנו שומעים מלקוחותינו מהעבר השני של הטלפון בבואם להזמין שירותי הובלות מהיום להיום: "היי אנשים יקרים, חברת ההובלות שהזמנו להיום לא הגיעה משום מה ואנו זקוקים בדחיפות לשירותי הובלות להיום". לעתים השירות מבוקש גם ליום למחרת או ליומיים ממועד ההובלה. במקרים של הובלה דחופה כי ביקשו מהם לפנות את הדירה מכל סיבה שהיא במהירות, או כיוון שחברת ההובלות שסגרה אתם בתאריך ההובלה לא הגיעה לפתע. אז במידה ומדובר בהברזה של חברת ההובלות, סביר להניח שהציוד כבר ארוז ומוכן להובלה. במידה ומדובר בדרישה מפתיעה יחסית לעזיבה או בלקוח שחיכה לרגע האחרון מבלי שארז את הציוד שלו – צריך יהיה לבצע את האריזה במהירות כדי לא לעכב את חברת ההובלות ביום ההובלה. במקרה כזה דאגו לבדוק עם חברת ההובלות אם הם מספקים שירותי אריזה מקצועיים שיאפשר לכם להיות בראש שקט לקראת יום ההובלה.

טיפים טובים לאריזה נכונה
אהבתם את המאמר ? שתפו עם חברים!
Facebook
WhatsApp
Twitter

עוד רגע והובלה שלך מגיעה!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!
שמרו על קשר
תוכן העניינים
פוסטים נוספים בנושא