טיפים להובלת ציוד כבד מדירה לדירה

הובלת דירה כרוך בלא מעט דברים שאתם צריכים לדאוג להם. בין היתר תצטרכו לדאוג להזמנה של חברת הובלות מקצועית שתספק לכם את שירותי ההובלות הנדרשים לכם בצורה בטוחה, מהירה ובמינימום התעסקות מבחינתכם. הובלות אלה יכולות להיות הובלות גדולות במיוחד או הובלות קטנות בהתאם לכמות הציוד והריהוט שלכם. במקרה של הובלות גדולות וציוד כבד תצטרכו להכין את חברת ההובלות בהתאם ולוודא שאתם שוכרים את חברת ההובלות המתאימה לכם ביותר בהתאם לסוג שאתם צריכים צריכים. היעזרו בטיפים הבאים על מנת להתכונן היטב לקראת הובלת הציוד הכבד שלכם.

ראשית – בחרו בחברת הובלות מתאימה שיכולה לספק לכם את השירות המבוקש:

כצעד ראשון אתם רוצים לוודא שאתם מקבלים את השירות הנכון והמתאים לכם ביותר מחברת ההובלות. אתם רוצים לוודא שאתם שוכרים חברת הובלות מקצועית אך כזו שתוכלו לספק לכם את השירות הנדרש לכם כולל הובלת ציוד כבד מדירה לדירה. לא כל חברת הובלות יכולה לספק הובלה עם מנוף למשל. הובלות ציוד כבד מצריך גם שירותי מנוף וגם עובדים המתמחים בסוגי הובלות אלו כיוון שמדובר בעניין בטיחותי במעלה ראשונה. צריך ביטוח מתאים להובלת ציוד מסוג זה והכשרות מתאימות לעובדים שלא יסכנו את הדיירים הנכנסים ויוצאים מהבניין בזמן העלאת הציוד באמצעות המנוף או באמצעות המעלית במידה ומדובר ברהיטים או מוצרים כבדים אך כאלה שניתן להעביר ידנית במעלית.

ודאו שהחברה מספקת לכם את כלי הרכב והציוד המתאים להובלה:

הובלה של ציוד כבד משתנה בין הובלת פסנתר של דירה לבין הובלות ציוד כבד בסקטור התעשייתי, שם צריך ציוד מתקדם ושונה לגמרי על מנת להוביל ולשנע ציוד כבד. מכיוון שבמאמר זה אנו מתייחסים להעברת ציוד כבד מדירה לדירה לרוב יהיה מדובר על ספות, מיטות, מקררים גדולים, פסנתר וריהוט וציוד כבד, בדרך כלל כזה שלא ניתן לפרק או שבעל הבית מעדיף שלא לפרקו. בשלב האפיון של ההובלה הסבירו לחברת ההובלות את כל מה שאתם צריכים על מנת לוודא שהיא מסוגלת לספק לכם את הציוד הנדרש להובלה והעמסה של הריהוט והציוד שלכם לדירה החדשה. למשל: יש מנופים שמגיעים לגובה של 48 מטר ויש מנופים שמגיעים לגובה של 20 מטר. ודאו שהיא מספקת לכם את המנוף הנדרש לכם.

הזמנת ההובלה בזמן:

טיפ נוסף וחשוב שנוכל לתת לכם הוא להזמין את חברת ההובלות מספיק זמן מראש. הובלות מהיום להיום עשויות להיות חפוזות יותר ופחות מומלצות כאשר מדובר על ציוד כבד. המהירות והחיפזון שבה עשויים המובילים לעבוד עשויים לסכן את האנשים בסביבה וגם את הציוד שלכם. כמו כן עדיף שלא לחכות לרגע האחרון גם מבחינת העלויות הגבוהות יותר של ההובלה. 

חברת ב.א הובלות תשמח לעמוד לשירותכם גם במקרה של הובלת רהיטים, הובלות כבדות וגדולות ובכל צורך. צרו קשר באתר או בטלפון לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד.

טיפים להובלת ציוד כבד מדירה לדירה
אהבתם את המאמר ? שתפו עם חברים!
Facebook
WhatsApp
Twitter

עוד רגע והובלה שלך מגיעה!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!
שמרו על קשר
תוכן העניינים
פוסטים נוספים בנושא