כיצד לבחור חברת הובלות אמינה – טיפים והנחיות לתהליך הבחירה

המעבר לדירה חדשה עשוי להיות מאתגר, אולם עם חברת ההובלות המתאימה לכם ביותר והתנהלות מסודרת לאורך תהליך המעבר תבטיח לכם מעבר שקט ונעים יותר. עם כל כך הרבה חברות הובלות ברחבי הארץ איך נוכל לבחור את חברת ההובלות המתאימה לנו ביותר? האם היא תוכל לספק לנו את השירות הרצוי לנו במחיר הרצוי לנו?  בואו נבדוק.

#1 – בדקו את פרופיל החברה באופן כללי:

ראשית אתם רוצים לבדוק את פרופיל החברה וכמה שיותר מידע עליה: לקרוא באתר האינטרנט שלה, לראות איזה תוצאה היא בגוגל, לקרוא פידבקים ברשתות החברתיות ובגוגל ביזנס, לעקוב אחר פעילות האחרונה של חברה ברשתות החברתיות ולהתרשם באופן כללי מרמת המקצועיות של החברה.  

#2 – בדקו אלו שירותים היא מספקת:

הצעד הבא שלכם בבחירת חברת הובלות אמינה היא לבדוק אילו שירותי הובלות היא מספקת. לדוגמה: האם היא מספקת שירותי הובלות ציוד כבד? האם היא מספקת שירותי הובלת דירות או שירותים לעסקים בלבד? סוג השירות עשוי להשפיע גם על הניסיון של החברה בעבודה עם אותו ציוד וקהל יעד וגם ברכב ההובלה, בציוד ההובלה ובאופן ההתנהלות של החברה בשטח.

#3 – זמינות:

בדקו האם חברת ההובלות זמינה בתאריך ההובלה הרלוונטי עבורכם. לעתים התאריך יהיה ידוע מראש, ביום סיום החוזה או קצת לפני, אך לעתים תצטרכו הובלות מהיום להיום שתהיה דחופה ותצטרכו להעביר את הדברים שלכם בדחיפות ממקום אחד למקום אחר. כמו כן לא כדאי להזמין את החברה ברגע האחרון אם יש אפשרות להזמין אותה מראש ובכך לחסוך בעלויות.

#4 – עלויות ההובלה:

אם כבר הזכרנו את נושא העלויות הרי שנרצה להתחשב גם בפרמטר זה בבחירת חברת ההובלות. האם יש הבדל בין הובלת משרדים לבין הובלת דירה? האם זה תלוי רק בגודל הנכס או ממש בהערכת כמות הציוד? חשוב יהיה לברר את המחירים בצורה המדויקת ביותר האפשרית מול המוביל על מנת להימנע מאי נעימויות ביום ההובלה עצמו. 

#5 – בדקו רישיונות וביטוחים:

צעד נוסף  וחשוב הוא לבדוק שהחברה בעלת כל הרישיונות הנדרשים לביצוע העבודה: החל מנהיגה במשאית הובלה ועד לביטוח על התכולה ולא רק על המשאית או רכב ההובלה עצמו. חשוב גם שהחברה תחזיק ברישיון מוביל. גם אם מדובר על הובלת רהיטים או מוצרים בודדים אתם לא רוצים לקחת סיכון בעניין זה.

לסיכום; בחירת חברת הובלות אמינה תהיה הבסיס לשירותי ההובלה שיאפשרו לכם להיות בראש שקט בנוגע לציוד שלכם. ודאו שחברת ההובלות זמינה ביום הדרוש לכם ומספקת את השירות הרצוי לכם באופן קבוע במסגרת השירותים שלה. כמו כן בדקו שהמחיר אכן הוגן ביחס לכמות ומשקל הציוד שאתם מעבירים. במידה ואתם צריכים מנוף בדקו נושא זה מול חברת ההובלות מראש. לבסוף, כדאי יהיה לבדוק גם את חוות הדעת אודות החברה.

כיצד לבחור חברת הובלות אמינה
אהבתם את המאמר ? שתפו עם חברים!
Facebook
WhatsApp
Twitter

עוד רגע והובלה שלך מגיעה!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!
שמרו על קשר
תוכן העניינים
פוסטים נוספים בנושא