כיצד למנוע נזק בנכס בזמן ההובלה?

בבואנו לתכנן את מעבר הדירה שלנו אנו לוקחים בחשבון מגוון צרכים שונים. אחד הסידורים החשובים ביותר הוא הזמנת חברת הובלות מקצועית ומנוסה שתספק לכם את שירותי ההובלה הנדרשים לכם כדי להעביר את הציוד שלכם בבטחה מהדירה הקיימת לדירה החדשה שלכם. בכל הנוגע לביטחון בהובלה לרוב נתייחס להעברת הציוד בבטחה ונשים על כך דגש מול חברת ההובלות אך מה לגבי מניעת נזקים לדירה? יש את הדירה שאתם עוזבים ואת הדירה החדשה שאתם נכנסים אליה. בשני המקרים אתם רוצים לוודא שהמובילים לא עושים בטעות נזק לדירה כיוון שאת הדירה הראשונה אתם צריכים להשאיר במצב תקין על פי החוזה והדירה השנייה היא הדירה שאתם הולכים לעבור אליה ולחיות בה. 

שלב ראשון – הדריכו את חברת ההובלות:

כדאי לתאם ציפיות מול חברת ההובלות ולבדוק שהיא ערנית לנושא הבטיחות חשוב לשוחח עם נציג החברה ולתאם ציפיות אתו ועם המובילים עצמם ביום ההובלה. חשובה לבדוק איך הם שמים דגש על נושא הבטיחות במיוחד כאשר מדובר על הובלות ציוד כבד, קשירת הציוד על המשאית בצורה בטוחה, סידור הציוד ועוד. זה בכל הנוגע לבטיחות הציוד עצמו במהלך ההובלה. הזכירו למובילים את החשיבות בעבודה מסודרת, מבוקרת ובטוחה למניעת תקלות שונות בדירה שעוזבים או בדירה שנכנסים אליה כמו פגיעה במשקופים, שבירת מרצפות או אריחים קרמיים, פגיעה בכלים סניטריים או אפילו שריטות על הדלתות, חלונות וארונות. 

בדקו לגבי אופן האריזה:

יש לכם 2 אפשרויות לאריזת המוצרים שלכם: או שתארזו אותם בעצמכם או שתשכרו את שירותי האריזה של חברת ההובלות. בשני המקרים אתם רוצים לוודא שהעבודה מתבצעת במשנה זהירות. כאשר העבודה תלויה בכם אתם תעשו ככל שתוכלו להיעזר בפירוק הרהיטים ואריזת הציוד, סידור הציוד בקרטונים אחד על השני והכנת הציוד בצורה בטוחה שלא תעשה נזק לדירה שעוזבים או לדירה שנכנסים אליה. היו בבקרה על צוות העובדים של חברת ההובלות במידה ואתם מאפשרים להם לארוז את המוצרים שלכם. כמו כן ודאו שהם מביאים עמם את כל ציוד ההובלה הנדרש. במידה ומדובר על הובלת רהיטים למשל בדקו אם יש צורך בפירוק הרהיטים הגדולים/הכבדים והרכבתם מחדש בדירה החדשה ובדקו איך זה הולך להתבצע בצורה בטוחה.

הזמינה את חברת ההובלות מספיק זמן מראש:

עבודה מהירה גובלת בפזיזות. אם חברת ההובלות "תדחוף" את השירות עבורכם ביום עם הובלה נוספת רק כי הזמנת הובלות מהיום להיום הצורך בעבודה מהירה עשוי להוביל לתקלות ופגיעות שונות הן בציוד שלכם והן בדירה שאתם עוזבים או נכנסים אליה. הזמנת החברה ביום שבו היא עומדת לרשותכם לאורך כל היום או לפחות למשך כמה שעות ללא הלחץ להגיע עד שעה 3 למקום אחר, תאפשר למובילים לבצע את העבודה בנחת ובצורה נכונה ומקצועית עם כמה שפחות סיכון לתקלות.

כיצד למנוע נזק בנכס בזמן ההובלה?
אהבתם את המאמר ? שתפו עם חברים!
Facebook
WhatsApp
Twitter

עוד רגע והובלה שלך מגיעה!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!
שמרו על קשר
תוכן העניינים
פוסטים נוספים בנושא