כיצד תבצעו השוואת מחירי הובלת דירות

צרכנות חכמה, לכל מוצר או שירות, מתחילה בהשוואת מחירים מהירה ונכונה. גם לפני הזמנת שירות הובלות חשוב יהיה לבצע השוואת מחירי הובלת דירות על מנת לקבל את הצעת המחיר הטובה ביותר מבחינתכם. לאו דווקא יהיה מדובר בהצעה הזולה ביותר וכי חשוב לבדוק גם את טיב השירות, רמת האמינות של החברה והיקף השירות שאתם מקבלים. זכרו כי זול לעתים עולה ביוקר ולכן חשוב לבצע את השוואת המחירים בצורה נכונה ומקיפה בכל הנוגע לשירותי הובלות ואריזה וכן שירותים משלימים נוספים.

אילו פרמטרים אתם רוצים לבדוק בהשוואת שירותי החברות?

  • מחיר – אז אתם רוצים לבדוק כמובן את הצעת המחיר עצמה. לצורך קבלת הצעת מחיר מדויקת עם כמה שפחות הפתעות ביום ההובלה חשוב יהיה לאפיין בצורה המדויקת ביותר את צרכי ההובלה שלכם: המרחק בין נקודות ההובלה, מועד ההובלה (כולל שעה רצויה) וכמובן את כמות הציוד והריהוט שאתם צריכים להעביר. הובלת רהיטים כבדים למשל תוסיף למחיר. 
  • היקף השירות – כאן נכנסים כמה פרמטרים כמו מועד השירות הרצוי וזמינות החברה, כמה מובילים מגיעים, איזו משאית תוקצה לטובת ההובלה שלכם וכו'. חשוב לאפיין גם את נקודות ההובלה שכן אם אתם נמצאים בדירה בקומה גבוהה בבניין ללא מעלית או עוברים לדירה בבניין כזה ייתכן ומחיר ההובלה יהיה יקר יותר.
  • שירותים מיוחדים – במידה ואתם זקוקים לשירותי הובלות מיוחדים כמו הובלות מהיום להיום, שירותי אריזה, שירותי אחסון, שירותי פירוק והרכבה או הובלה עם מנוף למשל – כל אלה עשויים לייקר את הצעת המחיר הבסיסית. 
  • האם יש הסכם חתום – מדובר בהיבט חיוני כמעט בכל הובלה, ודאי כאשר מדובר על הובלת דירות. בדקו שהחברה מוכנה לחתום אתכם על הסכם ולהתחייב להצעת המחיר שלה ולמועד ההובלה הרצוי לכם, אחרת זו עשויה להבריז ביום ההובלה או לשכוח מההסכם בעל פה שערכה אתכם ולשנות את המחיר ביום ההובלה.
  • האם יש ביטוח – ודאו שהצעת המחיר כולל גם שירות עם ביטוח על התכולה המועבר במסגרת ההובלה.

היו מוכנים להפתעות:

הצעות המחיר בתחום ההובלות לא תמיד יכולות להיות מדויקות. הסיבה לכך תהיה לרוב אפיון לקוי של הלקוח או הערכה לא נכונה מצד המוביל לצרכי ההובלה. כאשר המוביל טועה, במידה והוא הגון, הוא יספוג את ההפסד הכספי/זמן העבודה על עצמו. במקרים אחרים זה יתווסף להצעת המחיר ביום ההובלה כאשר אופי השירות המדויק יותר יתבהר. לצורך העניין: כאשר הלקוח לא ציין שהוא צריך הובלה עם מנוף – הרי שהשכרת המנוף עולה עוד כסף ואפילו משמעותית. כאשר מדובר ב2 קרטונים נוספים שפשוט צריך להעמיס על המשאית – המוביל לא יעשה בעיות. 

לסיכום; בין אם מדובר על הובלת משרדים, הובלת דירה או כל סוג הובלה אחרת שאתם צריכים, חשוב יהיה לבצע השוואת מחירים ולבדוק את ההצעה המשתלמת ביותר. זכרו רק לבדוק כמה דברים נוספים מעבר למחיר עצמו.

כיצד תבצעו השוואת מחירי הובלת דירות
אהבתם את המאמר ? שתפו עם חברים!
Facebook
WhatsApp
Twitter

עוד רגע והובלה שלך מגיעה!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!
שמרו על קשר
תוכן העניינים
פוסטים נוספים בנושא