לעבור דירה ב5 צעדים פשוטים

מעבר דירה נחשב בדרך כלל להליך מורכב, מעייף, מתיש וכזה שמצד אחד מסמל התחלה חדשה ומצד שני התחלה של תקופה מלאה בסידורים כמו עדכוני כתובות, התאקלמות במקום החדשה ולעתים רבות כאשר מדובר באזור חדש לגמרי גם הילדים יצטרכו לעבור תקופת הסתגלות, אולי אפילו רישום לבתי ספר/גנים חדשים וכו'. אנו בחברת ב.א הובלות רואים את טובתכם ורוצים להקל עליכם את מעבר הדירה ולצורך כך לא רק שנוכל לספק לכם שירותי הובלות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר אלא גם שנרצה לסייע לכם עם מדריך נהדר זה.

#1 – שלב התכנון הראשוני ובדיקת הזמינות של חברת ההובלות: 

השלב הראשון של מעבר דירה היא למפות ולאפיין תחילה את כל המשימות שלכם. אתם רוצים לוודא שהכול רשום על הנייר ושאתם עוברים משימה משימה ומבצעים את הכול בצורה הטובה והיעילה ביותר. בשלב הזה ניתן יהיה להתחיל לבדוק את הזמינות של חברת ההובלות, שכן אם אתם לא צריכים הובלות מהיום להיום או מהיום למחר, סביר להניח שתצטרכו להזמין מספיק זמן מראש את חברת ההובלות ולשריין את היום שלכם להובלה.

#2 – הזמנת חומרי אריזה והכנתם:

השלב הבא יהיה להכין את חומרי האריזה. יש ציוד רב שצריך לצורך המעבר החל מקרטונים בגדלים ומסוגים שונים, דרך ניילון פצפצים, ניירות אריזה להפרדה בין מוצרים שבירים, דבק סלוטייפ תעשייתי ואפילו טוש לרשום על הקרטונים באיזו סחורה מדובר. את חומרי האריזה תצטרכו להזמין בנפרד מחברה המספקת חבילות אריזה לדירה לפני מעבר, או לבדוק מול חברת ההובלות שלכם אם יש לה שירותי הובלות ואריזה במקרה.

#3 – בדיקה מה אנו רוצים לקחת ברכב ומפרידים את הארגזים מיתר התכולה, ניקיון לפני מעבר לדירה החדשה:

השלב השלישי במעבר דירה תהיה להפריד בין הציוד שנרצה לקחת איתנו ומה חברת הובלות במרכז שתספק לכם את השירות תיקח במסגרת ההובלה. מלבד העובדה שככל שיש יותר ציוד שחברת ההובלות צריכה להעמיס כך התמחור של ההובלה יהיה יקר יותר, הרי שהסיבה העיקרית שבגינה אנשים לוקחים אתם דברים ברכב ולא במסגרת ההובלה היא כאשר יש פריטים יקרי ערך שאנו צריכים לקחת איתנו ולא יכולים לסמוך על המובילים עמם. לבסוף יהיה עליכם להזמין חברת ניקיון דירה לפני המעבר על מנת לוודא שהבית שאתם נכנסים אליו נקי, מבריק ומצוחצח לקראת כניסה.

#4 – העברת המוצרים והציוד:

השלב הבא יהיה להעביר את הרהיטים והציוד לדירה החדשה. בשלב הזה יום ההובלה הגיע, אתם צריכים לפנות את הדירה הקודמת וחברת ההובלות מעמיסה את הציוד והריהוט ומובילה אותו לדירה החדשה. הובלת רהיטים עשויה לדרוש הובלה עם מנוף ולכן בדקו זאת מלכתחילה כיוון שזה יהיה בתוספת תשלום.

#5 – פריקה והרכבה של הציוד בדירה החדשה:

לבסוף תצטרכי לפרוק את הציוד והריהוט בדירה החדשה ובמקרים רבים תצטרכו להתחיל להרכיב מחדש ריהוט שפירקתם לצרוך ההובלה…

לעבור דירה ב5 צעדים פשוטים
אהבתם את המאמר ? שתפו עם חברים!
Facebook
WhatsApp
Twitter

עוד רגע והובלה שלך מגיעה!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!
שמרו על קשר
תוכן העניינים
פוסטים נוספים בנושא