לקראת מעבר רילוקיישן – כך העובדים יעבירו את הציוד בקלות

מעבר דירה, בין אם בתוך הארץ ובין אם לחו"ל הוא הליך מורכב ומאתגר. לקראת מעבר רילוקיישן תוכלו להכין את עצמכם בצורה טובה יותר כך שיום המעבר יהיה קל ונוח יותר עבורכם, אולי אפילו מהיר יותר, ויאפשר למובילים להוביל את הציוד שלכם ביתר קלות גם כאשר מדובר על הובלות גדולות. לפרטים נוספים והצעת מחיר נשמח לעמוד לשירותכם בכל צורך, אך רגע לפני שאתם משאירים פרטים, אנא קראו את הטיפים הבאים על מנת להקל עליכם את המעבר.

הכנות לקראת המעבר:

השלב הראשון לקראת מעבר רילוקיישן הוא כמובן שלב ההכנה למעבר. בשלב הזה קורים מספר דברים: אתם צריכים להכין צ'קליסט של משימות שיש לכם לבצע לקראת המעבר עצמו ופשוט להתחיל לבצע אותן. במסגרת הרשימה אתם רוצים לדאוג להזמנת חברת הובלות מקצועית, כזו שגם תוכל לספק לכם הובלות ציוד כבד כמו ריהוט גדול, ארונות, ספות, מיטות וכל מה שאתם צריכים. לאחר מכן אתם רוצים לוודא שיש לך מספיק קרטונים וציוד אריזה ולארגן אותם כמה שיותר מוקדם. 

שלב אריזת הציוד:

לקראת המעבר תצטרכו להתחיל להכין את הציוד שלכם על מה שהמובילים יוכלו להעביר את הציוד בקלות ובמהירות ביום ההובלה. ככל שתתעכבו יותר חברת ההובלות תוכל לדרוש מכם עלויות נוספות שלא סוכמו מראש בשל העיכוב של המובילים כיוון שלא הכנתם את הציוד מראש. במידה ואתם צריכים שירותי פירוק והרכבה של רהיטים או שירותי אריזה – שוחחו על כך מראש לפני שלב הצעת המחיר ואפיון השירות מול חברת ההובלות. במידה ואתם אורזים את הציוד בעצמכם, דאגו להכין את הציוד כמה שיותר זמן מראש. השאירו לימים שלפני המעבר רק את הציוד החיוני שתוכלו לארוז ביום שלפני המעבר. ודאו עם חברת ההובלות כמה ימים לפני ההובלה שהם זוכרים אתכם. חברות הובלה לא מקצועיות עשויות להבריז לכם כי מצאו לקוח שמשלם להם יותר או מכל סיבה אחרת – ואז תצטרכו להזמין שירותי הובלות מהיום להיום מחברה אחרת מה שיעלה לכם הרבה יותר.

תכנון משפחתי – במגוון תחומים:

כעת יהיה עליכם להתכונן ליום המעבר במגוון תחומים שונים. כך למשל בנושא החינוך – האם הילדים שלכם צריכים לעבור גן או בית ספר? הכינו את הילדים מנטלית לקראת המעבר. הסבירו להם על האפשרויות החדשות שיהיו להם להכיר חברים חדשים, לבלות יותר יחד וכו'. במידה ויש לכם חיית מחמד תצטרכו לדאוג גם להעביר את כל הציוד שלה ואולי גם לעבור לווטרינר חדש – בדקו היכן יש ווטרינר מומלץ בקרבת מקום. הנושא הרפואי גם כן חשוב – האם יש סניף קרוב של קופת החולים שאתם חברים בה?. דבר נוסף שתרצו לדאוג לו הוא עדכון הכתובת החדשה שלכם בת.ז, בדרכון ובכל מקום אחר (קופת חולים, חברת אשראי, סניף בנק וכו').  כאשר תדאגו לכל זה תוכלו להיות בראש נקי עם המובילים ביום המעבר ולדאוג שהם מבצעים את העבודה בצורה בטוחה ונינוחה.

מעבר דירה
אהבתם את המאמר ? שתפו עם חברים!
Facebook
WhatsApp
Twitter

עוד רגע והובלה שלך מגיעה!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!
שמרו על קשר
תוכן העניינים
פוסטים נוספים בנושא