מדוע חשוב לבדוק שיש ביטוח לחברת ההובלות?

שירותי הובלות חשובים לנו במקרים רבים ושונים בחיים, הן לצרכי מעבר דירה, הובלות מהיום להיום, הובלות מהיום למחר ואינספור סוגי שירותי הובלות שונים שיכולים לפגוש אותנו במקרים שונים. ברוב המקרים נזדקק לשירותי הובלות כאשר צריך להעביר ריהוט או פריטים כבדים ובהתאם לכך לרוב הם גם יהיו יקרים ומשום כך חשוב יהיה לוודא שחברת ההובלות הנה בעלת ביטוח התכולה.

מה זה אומר ביטוח לחברת הובלות ומדוע זה חשוב?

הובלת רהיטים או הובלת דירה זה הרבה מעבר להגעה של המובילים, העמסת הציוד והעברה לדירה החדשה. מלבד העובדה שחשוב לבחור בחברת הובלות מקצועית ומנוסה, כזו שתספק לכם את השירותים הטובים ביותר ותעניק לכם ביטחון בהובלה טובה ובטוחה של הסחורה, הרי שחשוב גם לקחת בחשבון מקרים שלא תלויים בחברה עצמה. כמו למשל במקרה של תאונה חלילה או איבוד שליטה על המשאית והתהפכות שלה. במקרה כזה גם הציוד שלכם יכול להינזק ואתם רוצים להיות בטוחים שיש ביטוח על התכולה כדי שתקבלו פיצוי כספי הולם במקרה שכזה. את הביטוח צריכה לעשות חברת ההובלות המבטחת למעשה את תכולת הציוד שאותו היא מעבירה במסגרת העבודה שלה. במידה ואין ביטוח תוכלו לבוא בטענות לחברת ההובלות אבל לא יהיה כיסוי ביטוחי למוצרים שלכם.

הובלות עם מנוף מצריכות ביטוח?

הובלות עם מנוף אלו הובלות שכיחות ביותר אותן נצטרך כאשר נרצה להוביל פריטים כבדים או גדולים לדירה בקומה גבוהה, שלא יהיה ניתן להגיע אליה באמצעות המעלית או חדר המדרגות. לדוגמה: סלון, פסנתר, לעתים אפילו מקרר, מיטה זוגית ועוד. במקרים כאלה ואחרים הפתרון היחידי יהיה הובלת הריהוט והציוד באמצעות מנוף. האם הובלות מסוג זה מצריכות ביטוח? השימוש במנוף בוודאי מצריך ביטוח שכן מדובר בפעולה מסוכנת ומפעיל המנוף צריך לעבוד הכשרה מקצועית והדרכת בטיחות בעבודה בשטח. כמו כן חשוב לוודא שלא מסכנים רכוש של דירות אחרות או מסכנים חיים חלילה של דיירי הבניין בזמן ההובלה.

שירותי הובלות במרכז – עם ביטוח:

אנו בחברת ב.א מספקים שירותי הובלות במרכז גם ללקוחות פרטיים וגם ללקוחות עסקיים. אנו מבינים ומכירים בחשיבות של ביטוח ולכן נבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. אנו דואגים לעבוד עם ביטוח באופן שוטף ונשמח לתת לכם פרטים ביצירת קשר במידת הצורך. לפרטים נוספים צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם הצעת מחיר המותאמת לצרכים שלכם. 

מה כולל שירות ההובלה של ב.א הובלות?

שירותי ההובלות המקצועי שלנו כולל מוביל אחד או יותר בהתאם לגודל הדירה ולכמות הציוד שצריך להעביר. במידה וצריך מנוף יהיה איש צוות נוסף עם מנוף כמובן שיעמדו לשירותכם בכל צורך. לקוחות רבים בוחרים בב.א הובלות בגלל המחיר, המהירות, השירות וכמובן האחראיות של החברה בכל הובלה ומכל סוג.

מדוע חשוב לבדוק שיש ביטוח לחברת ההובלות?
אהבתם את המאמר ? שתפו עם חברים!
Facebook
WhatsApp
Twitter

עוד רגע והובלה שלך מגיעה!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!
שמרו על קשר
תוכן העניינים
פוסטים נוספים בנושא