מה לעשות לפני יום ההובלה? עצות והכנות חיוניות להובלה חלקה

הכנות יסודיות לקראת יום ההובלה יכולות לחסוך לכם הרבה זמן וכאב ראש ביום ההובלה עצמו. כמו כן אתם רוצים להיות בטוחים שהכנתם את כל הציוד וכל מה שצריך מראש כדי להימנע מעיכובים או עלויות נוספות הקשורות לחברת ההובלות או אפילו לנכס שאתם צריכים לעזוב בתאריך מסוים לפי החוזה (כל עיכוב גורר קנס כספי). אז כדי להיות שקטים ביום ההובלה והמעבר חשוב יהיה לבצע כמה הכנות מראש.

דאגו לרשימה מסודרת של כל המשימות שלכם:

מעבר דירה או משרד הוא לא הליך פשוט בדרך כלל. להיבטים הרגשיים של עזיבת מקום מסוים והגעה למקום חדש יש גם אלמנטים נוספים של דברים שצריך לדאוג להם החל עדכון כתובות מגורים חדשות, קביעת תור למשרד הפנים לחידוש ת.ז ועדכון כתובת (או עדכון ספח דרך האינטרנט), רישום הילדים לבתי ספר וגנים חדשים במידה ומדובר באזור חדש לגמרי ועוד. בין היתר תצטרכו לדאוג להזמין חברת הובלות מספיק זמן מראש ולשריין את תאריך המעבר. 

מיון יסודי של תכולת הדירה ואריזה בהדרגה:

השלב הבא יהיה למיין את תכולת הדירה שלכם לקראת המעבר. יש הרבה ציוד לדאוג לו, החל מריהוט ומכשירי חשמל ועד לפריטים הקטנים ביותר. לכן, חשוב יהיה לוודא שאתם מזמינים ציוד אריזה וקרטונים הנדרשים לכם לביצוע האריזה מספיק זמן מראש ולהתחיל למיין את המוצרים, לחשוב מה אתם אורזים קודם ומה ניתן להשאיר לסוף ולהתחיל לארוז בהדרגה את הציוד. 

דאגו לסמן בצורה ברורה על כל קרטון מה יש בו:

אריזת הקרטונים היא הצעד הראשון להובלה בטוחה. כאשר מדובר על הובלת רהיטים למשל לא צריך לסמן שום דבר אך כאשר מדובר על ציוד קטן יותר כדאי יהיה לסמן על הקרטונים מה יש בפנים: צעצועים, כלי מטבח, ספרים, מצעים וכו'. במיוחד כאשר מדובר על קרטונים עם ציוד שביר בפנים חשוב יהיה לסמן את הקרטונים עם המילה שביר כדי שהמובילים ידעו להתייחס לקרטונים הללו בעדינות רבה יותר. 

צריכים שירות הובלות מיוחד? 

במידה ואתם צריכים הובלות ציוד כבד למשל כמו ספה או ארון גדול וכבד מבלי לפרק אותם, ייתכן ותצטרכו להזמין שירותי הובלת מנוף. לא כל חברת הובלות מספקת שירותי הובלות עם מנוף ולכן אתם רוצים לוודא שהחברה שאתם מזמינים אכן מספקת שירות זה ובכמה תוספת במחיר מדובר. 

לסיכום; בבואכם לבחור חברת הובלות אתם רוצים לוודא שאתם מאורגנים היטב לקראת יום ההובלה כדי שביום זה לא תתעסקו עם אריזת ציוד וריהוט. במידה ויש רהיטים שצריך לפרק לפני יום ההובלה כדאי לעשות זאת מוקדם ככל האפשר, למעט ריהוט וציוד שאתם צריכים עד היום האחרון בביתכם. במידה ואתם צריכים שירותי אריזה, פירוק והרכבה בדקו זאת מול חברת ההובלות.

מה לעשות לפני יום ההובלה?
אהבתם את המאמר ? שתפו עם חברים!
Facebook
WhatsApp
Twitter

עוד רגע והובלה שלך מגיעה!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!
שמרו על קשר
תוכן העניינים
פוסטים נוספים בנושא