מעבר דירה באותו בניין

במקרים מסוימים מעבר הדירה יתבצע ממש באותו הבניין. כך למשל אצל אנשים שכבר התרגלו לאזור בו הם גרים, לשכנים, לבניין, הילדים שלהם נמצאים בגנים באזור, לילדים יש חברים בשכונה והמשפחה לא רוצה לעבור אזור. לכן ההורים יחפשו דירה באותו האזור ולעתים יוצא שמוצאים, ממש במקרה, דירה באותו הבניין. מה קורה עם הובלות ואריזה של הציוד בבית במקרה כזה? 

האם צריך להזמין חברת הובלות לדירה באותו הבניין?

חברת הובלות זה לא רק משאית שמובילה את הציוד והריהוט שלכם באמצעותה אלא מובילים וסבלים המעבירים את הריהוט והציוד, מעמיסים אותו על המשאית ופורקים אותו בדירה החדשה של הלקוח. עבודת הסבלות עדיין קיימת גם במעבר דירה באותו הבניין. כלומר, מישהו צריך להעביר את המקרר, הספות, המיטות, הארונות, השולחנות, הכיסאות ויתר הציוד והריהוט שלכם. תתפלאו לשמוע שיש אפילו שירותי אריזה המוזמנים גם בסוג זה של הובלה שכן אי אפשר להעביר את כל הציוד מבלי לארוז אותו בקרטונים ובשקיות, גם אם מדובר בדירה אחרת באותו הבניין. 

שירותי אריזה והובלה לדירה באותו הבניין:

בין אם מדובר רק על הובלת רהיטים ומכשירי חשמל ובין אם אתם זקוקים גם לשירותי אריזה והעברת הקרטונים עם הציוד הנוסף לדירה החדשה, תוכלו להזמין זאת אצלנו בחברת ב.א הובלות. שירותיה אריזה שלנו מסופקים על ידי אורזים מקצועיים המתמחים באריזה לפי קטגוריות וסוגי המוצרים השונים, כולל ציוד שביר ועדין, ציוד יקר ערך, בגדים, כלי מטבח ועוד. נשמח לעמוד לשירותכם גם בהתאם לצורך הזה וגם אם מדובר בשירותי הובלות דחופים.

הובלות מהיום להיום למעבר דירה? זה אפשרי!

חלק משירותי ההובלות שלנו מונים שירותי הובלות מהיום להיום, גם אם מדובר במעבר דירה. שירותים אלה תלויים כמובן בזמינות שלנו אך נשמח להעניק לכם את השירות המקצועי והטוב ביותר, גם בהתראה קצרה במידת הצורך וגם אם מדובר על מעבר דירה באותו הבניין. 

מה כוללים שירותי הובלת דירה באותו בניין?

  • הובלה של רהיטים, קרדיטים וכל הציוד הנדרש במעלית לדירה החדשה. במידה ומדובר בבניין ללא מעלית או בציוד רב שצריך להעביר במדרגות יש לציין זאת לפני הצעת המחיר במועד ההזמנה של השירות.
  • הובלות במרכז של דירות מהיום להיום – הובלת דירות בהתראה קצרה במידת הצורך.
  • אפשרות להזמין שירותי אריזה מקצועיים לכל כמות של ציוד.
  • אפשרות להזמין איש מקצוע בתוספת תשלום לפירוק והרכבה של ארונות, מיטות ורהיטים גדולים.
  • במידה ויש צורך בהזמנת מנוף כדי למנוע פירוק והרכבה של רהיטים יש לציין זאת מראש.

לסיכום; גם אם מדובר על מעבר דירה באותו בניין נשמח לעמוד לשירותכם עם שירותי ההובלות המקצועיים ביותר. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון, תפרטו לנו כמה שיותר אודות ההובלה הנדרשת לכם ונשמח לעמוד לשירותכם.

מעבר דירה באותו בניין
אהבתם את המאמר ? שתפו עם חברים!
Facebook
WhatsApp
Twitter

עוד רגע והובלה שלך מגיעה!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!
שמרו על קשר
תוכן העניינים
פוסטים נוספים בנושא