הובלות ואריזה

מחפשים הובלה ואריזה? הגעתם למקום הנכון!

הצוות שלנו מספק שירותי הובלה ואריזה מתקדמים!
השאירו פרטים והצוות שלנו יחזור אליכם בהקדם!

הובלה ואריזה - במהירות ואחריות

שירותי הובלות חיוניים בכל מצב של העברת דירה, משרד או כאשר צריך להעביר פריטים כבדים מנקודה א' לנקודה ב'. לא לכל אחד יש רכב גדול להובלה ולעתים גם רכב גדול לא מספיק ונדרשת משאית או אפילו מנוף. כמו כן חברת הובלות מקצועית מגיע עם צוות סבלים המבצעים את ההעמסה והפריקה של הסחורה על המשאית וממנה ובכך חוסכת את הטרחה הפיזית והבריאותית לבעל הציוד. שירותי הובלות ואריזה וכן שירותי הובלות נוספים מוצעים על ידינו בחברת ב.א הובלות. החברת בעל ניסיון רב שנים בתחום ומספקת שירותיה במקצועיות, במהירות וברמת ביטחון גבוהה לכל לקוח. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

מי זקוק לשירותי הובלה ואריזה?

  • אנשים מבוגרים – הנדרשים לשמור על כוחם ועל בריאותם ולא להתעסק עם הרמה, אריזה והוזזה של קרטונים ומוצרים שונים. במקרה כזה חברת ההובלות גדולות תוכל לספק, בתוספת תשלום כמובן, שירותי הובלות ואריזה החיוניים מאוד לקהל יעד זה.
  • אנשים בעלי מוגבלות רפואית או פיזית – שאינם יכולים לבצע את המלאכה מכל סיבה שהיא. שירותים אלה חיוניים מאוד עבורם.
  • אנשים שאין להם זמן – ישנם אנשים רבים העסוקים כל כך שבאמת אין להם זמן להתעסק עם אריזת הציוד בבית, גם אם עומדים לקראת מעבר. גם כשכבר יש להם זמן הם מנצלים אותו למנוחה, טיפול בילדים או דברים אחרים שהם מעריכים שחשובים יותר. על כן במקרה כזה למשל שירותי אריזה יכולים להיות מועילים מאוד.
  • לאנשים שאינם רוצים לבצע את המלאכה מרצון. בין אם בשל עייפות פיזית או נפשית ובין אם בשל כל סיבה אחרת.
הובלות ואריזה
חברת הובלות
דואגים לציוד שלכם, על באמת!
אחריות מלאה על כל הובלה!
רוצים שנציג יחזור אליכם?
הובלות ואריזה
אריזה

היתרונות של שירותי הובלות ואריזה:

  • חיסכון בזמן – הזמן הוא משאב יקר. ישנם אנשים שעבורם להתעסק יום שלם או כמה ימים באריזת תכולת הדירה עשוי להיחשב בעיניהם לבזבוז זמן יקר. על כן הם מעדיפים לשלם לחברת ההובלות שהצוות מטעמה יבצע את האריזה.
  • חיסכון כספי – בסופו של דבר עשוי להתברר כי תשלום לצוות של חברת ההובלות עשוי להיות חסכוני יותר מאשר להפסיד כמה ימים של עבודה. 
  • מענה למי שזקוק לו – אותם אנשים שלא יכולים פיזית לבצע את העבודה יכולים להיעזר בשירות זה. 

שירותי הובלות ואחסון:

שירותים נוספים של חברות הובלות יכולות להיות שירותי הובלות ואחסון. שירותים אלה שכיחים מאוד בכל רחבי הארץ ובעיקר עבור קהל הזקוק לאחסון המוצרים לזמן מוגבר וקצר בדרך כלל. זמן זה לרוב יהיה מרווח הזמן שבין תאריך הפינוי של הנכס לתאריך הכניסה לנכס החדש. כך למשל משפחה המסיימת חוזה ב1.7 ומקבלת מפתח רק ב1.8 לדירה החדשה, בין אם מדובר בדירה שכורה או דירה חדשה שטרם קיבלו אליה מפתח. בחודש הזה הם ייאלצו לגור אצל משפחה או חברים בדרך כלל, או לסבלט דירה לזמן קצר, וכך למעשה להתנהל במשך החודש בצורה מאולתרת עד המעבר לדירה החדשה. מכיוון שיקר וקשה יותר להעביר את הציוד לדירה למשך תקופת זמן כה קצרה, הם יעבירו את הציוד למחסנים המנוהלים על ידי חברת ההובלות או של חברה המחזיקה במחסנים ומשתפת פעולה עם חברת ההובלות, ובכך נפתרת בעיית אחסון החפצים.

הובלות עם מנוף – מה מובילים ומתי נצטרך?

שירותי הובלות עם מנוף גם הם שירותים פופולריים במיוחד. אלה נדרשים בדרך כלל כאשר צריך להעביר פריט אחד או יותר, הנחשבים לגדולים או כבדים מאוד בצורה כזו שלא ניתן להעבירם דרך המעלית או המדרגות. לעתים פריטים מסוימים אפשריים להעברה דרך המדרגות אולם בבניין ללא מעלית, או בבניינים בהם יש מעלית אך מלבד המדרגות אין דרך אחרת להעביר את הרהיט – ובהנחה שמדובר בקומה גבוהה כמובן (בדרך כלל קומה שלישית ומעלה) – אז יש צורך בהזמנת מנוף. קושרים היטב את המוצר למנוף, מרחיקים את האנשים מסביב, ומעלים בזהירות באמצעות המנוף את המוצר אל הדירה. את המוצר מכניסים דרך חלונות הסלון שניתן גם לשלוף כדי להכניס את המוצר הגדול ו/או הכבד אל תוך הסלון ומשם המובילים יכולים להעבירו בקלות לחדר הייעודי בתוך הדירה.

שירותי אריזה למשרדים:

בתי עסק שונים נדרשים לא פעם לעבור משרדים, בין אם הפעילות המרכזי של החברה מתבצעת דרך המשרד או שאלו משרדי הניהול של החברה. המשרדים עשויים להשתנות בהתאם לאזור פעילות החברה, בהתאם להתפתחות החברה: לדוגמה חברה שפיטרה הרבה עובדים, צמצמה כוח אדם והוצאות ואינה צריכה כעת משרדים גדולים תעבור למשרדים קטנים. במקרה ההפוך חברה הצומחת, רוצה להכין מתחמי עבודה חדשים לעובדיה רוצה להתפתח למשרדים חדשים. במקרים אלו ואחרים צריך יהיה להזמין חברת הובלות משרדים להוביל את המשרדים, הריהוט, הכיסאות, השולחנות, הציוד, המכשירים ועוד. לרוב גם בעל העסק יזמין מחברת ההובלות שירותי אריזה מקצועיים שידאגו לארוז ולפרוק את הציוד במשרדים החדשים.

הובלות
הובלות ואריזה

אך השירות שלנו עובד?

ממלאים פרטים באתר!
זה ממש פשוט! ברחבי האתר יש אזור השארת פרטים (וגם ממש כאן למטה) כל מה שצריך לעשות הוא למלא את הפרטים שלכם ונציג שלנו יחזור אליכם, יקח את כל הפרטים אודות ההובלה ויתן לכם מענה לשאלות.
מתאמים הובלה עם נציג
בשלב הזה הנציגים שלנו בודקים את התאריכים הפנויים, בודקים לכם את זמני המשלוח ואת זמינות השליחים, ומתאמים עבורכם יום ושעה להובלה. מרגע קביעת ההובלה נצמיד לכם איש קשר מטעמנו שילווה אתכם לאורך כל הדרך. כך שתמיד תוכלו להישאר מעודכנים, לעדכן בשינויים ולשנות דברים ברגע האחרון.
יום ההובלה הגיע
יום ההובלה הגיע, בבוקר ההובלה איש הקשר שלנו יעדכן אתכם בשעת הגעת מדויקת, הצוות המסור שלנו יגיע אליכם ויחל בעבודה. בשלב הזה המובילים המקצועיים שלנו יגיעו אליכם, יכינו את הארגזים, הרהיטים ושאר הציוד לשינוע, ויחלו להעמיס בתשומת לב ובזהירות את הציוד החשוב שלכם. איש הקשר שלכם יהיה נוכח במעמד ההובלה.
פירוק ההובלה ביעד
אנחנו ממש קרובים לסיום התהליך בביתכם החדש. המובילים שלנו העמיסו את כל הציוד מהדירה הישנה שלכם וכעת הגיעו ליעדכם החדש. הם יחלו בעבודות פירוק תכולת ההובלה תן דגש על שמירה של החפצים והריהוט שלכם. ברגע שהמובילים יסיימו לפרק את כל החפצים, אתם ואיש הקשר תעברו על הריהוט, הציוד והארגזים כדי לוודא שכל החפצים שלכם הגיעו בשלום ליעדם הסופי.

ההכנות לקראת הובלה ואריזה:

מה צריך לעשות?

היפטרו מציוד שאינכם צריכים

בשלב הראשון כדאי יהיה להיפטר מכל הציוד שאינכם צריכים. אם אתם מזמינים שירותי הובלות ואריזה המובילים שיגיעו לארוז את הדירה שלכם, יארזו את כל מה שיש בבית ולכן אתם עשויים לשלב על זמן עבודה יקר של אריזת מוצרים שאינכם באמת צריכים וגם תצטרכו להיפטר מהם גם כך בדירה החדשה. מעבר הדירה הוא זמן טוב להיפטר מאותם פריטים שאינכם צריכים ולסנן את הציוד הלא נחוץ שלכם.

הזמינו מראש את חברת ההובלה

תאמו מספיק זמן מראש עם חברת ההובלה והזמינו אותה לתאריך הנדרש לכם. ציינו שאתם צריכים גם שירותי אריזה ובדקו מי צריך לספק את כלי וחומרי האריזה – אתם או חברת ההובלה. במידה וכן – האם אלה כלולים במחיר או בתוספת ואם כן של כמה? לבסוף תאמו ציפיות עם חברת ההובלה לגבי גודל הדירה וכמות הציוד כדי שלא תהיו מופתעים מתוספת תשלום ביום ההובלה.

הזמינו נציג של חברת ההובלה

אם חברת ההובלה פועלת באזור שלכם כדאי יהיה להזמין אליכם נציג של חברת ההובלה באחד הימים שלפני יום האריזה המתוכנן (עדיף כמה שיותר זמן מראש) על מנת להעריך בצורה הטובה ביותר את כמות הקרטונים הנדרשת וזמן העבודה הנדרש. כך תוכלו לקבל הצעת מחיר מדויקת יותר ומרווח ההפתעות יהיה נמוך יחסית.

קחו אתכם פריטים יקרי ערך

חברת הובלות אמינה ומקצועית ככל שתהיה מורכבת מבני אדם ולכן לא חפה מטעויות ותקלות. כאשר מדובר בפריטים יקרי ערך (כלכלי או סנטימנטלי) שאתם לא רוצים שיפגעו או ייעלמו, וכל זמן שמדובר בפריטים לא גדולים במיוחד שיכולים להיכנס ברכב הפרטי – קחו אותם אתכם.

 

שאלות ותשובות על הובלות ואריזה

אנשים רבים שאינם יכולים לבצע את האריזה בעצמם או שיש להם את הזמן או הסבלנות לעשות זאת יכולים להזמין שירותי הובלות ואריזה.

בדרך כלל חומרי האריזה מסופקים על ידי חברת ההובלות, הכוללת הוצאות אלה במחיר השירות.

לרוב מתבצעת ביום ההובלה. הצוות מגיע פשוט כמה שעות יותר מוקדם ומבצע את האריזה. בתוך כמה שעות בדרך כלל הציוד ארוז בתוך קרטונים, מוכן להעברה. זה תלוי כמובן בכמות התכולה, גודל הנכס וכו'

האזינו לתוכן
5/5 - (41 votes)

עוד רגע והובלה שלך מגיעה!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!